1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. "İsyanım İşgale" Mağusa okurlarına tanıtıldı
İsyanım İşgale Mağusa okurlarına tanıtıldı

"İsyanım İşgale" Mağusa okurlarına tanıtıldı

Mahmut Anayasa’nın, Khora yayınlarından çıkan “İsyanım İşgale” isimli yeni kitabı, MAGEM’de gerçekleştirilen bir etkinlikle Mağusalı okurlara tanıtıldı.

A+A-

Mahmut Anayasa’nın, Khora yayınlarından çıkan “İsyanım İşgale” isimli yeni kitabı, MAGEM’de gerçekleştirilen bir etkinlikle Mağusalı okurlara tanıtıldı. Etkinliğe Khora Yayınevi yetkilileri ve Mağusalı kitap severlerin yanı sıra Mağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp de katıldı. Yazar Mahmut Anayasa’nın kitabın hazırlanma süreci ve içeriği hakkındaki sunuşunun ardından katılımcılarla kitap ve ülkemizin durumu hakkında bir söyleşi gerçekleştirildi.

Duvar yazıları, düz yazılar ve şiirlerden oluşan “İsyanım İşgale” Khora yayınlarının on üçüncü kitabı olarak basıldı. Kitap, 1997’den bu güne ülkemizde yaşanan hadiselere, yer yer mizahi,  yer yer duygusal, yer yer ise öfkeli bir perspektifle yaklaşıyor. Kitabın önsözünü Şener Levent kaleme alırken yayına hazırlanmasını Münür Rahvancıoğlu üstlendi. Düzeltilerini Pınar Piro, kapak ve sayfa tasarımını ise grafiker Ömer Tatlısu yaptı.

Bu haber toplam 1196 defa okunmuştur