1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. Ece Emin'den anlamlı organizasyon
Ece Eminden anlamlı organizasyon

Ece Emin'den anlamlı organizasyon

Ece Emin Wellness & Beauty Club, 10. kuruluş yıldönümü çerçevesinde 14-21 Nisan tarihleri arasında Ece Emin Beauty Fest ismiyle Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına etkinlikler düzenliyor.

A+A-

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı ile Ece Emin Wellness & Beauty Club Direktörü Ece Emin düzenlenecek festival dolayısıyla prtokol imzaladı. Bu protokol kapmsamında festival çerçevesinde yapılacak konser ve seminerlerin geliri  Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı'na bağışlanacak. Yapılacak festivalden dolayı çok heyecanlı olduğunu vurgulayan Ece Emin, 10. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gerçekleştireceği organizasyonun geliriyle de vakfa yapacakları katkıdan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Güzelliğin bir bütün olduğunu dile getiren Ece Emin, bu düşünceyle organizasyonu gerçekleştireceklerini belirtti.
Festival kapsamında, alanında uzman kişilerin katılacağı seminerler 21 Nisan tarihinde yine Golden Tulip Hotel'de gerçekleşecek. “Dilde Güzellik” sloganıyla Etkili Konuşma ve Diksiyon uzmanı Aylin Özmenek, “Ruhta Güzellik” sloganıyla Klinik Psikolog-Kognitif ve Davranış Terapisti Selen Üstüner, “Davranışta Güzellik” sloganıyla kişisel marka ve imaj danışmanı Rüzgar Mira Okan, “Bedende Güzellik” sloganıyla İngiltere'de yaşayan Kıbrıslı Türk Modacı Mustafa Aslantürk, Güzellik Uzmanı Ece Emin ve diyetisyen Şebnem Taşkıran seminerleriyle organizasyonda yer alacaklar.

Bu haber toplam 2313 defa okunmuştur