1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. Duman, Girne’yi salladı
Duman, Girne’yi salladı

Duman, Girne’yi salladı

Türkiye’nin önde gelen rock gruplarından Duman, geçtiğimiz Cumartesi akşamı Girne’de dev bir konser verek hayranlarını coşturdu.

A+A-

 

Duman hayranları, geçtiğimiz cumartesi gecesi Nine Art Organization tarafından organize edilen konserde buluşarak unutamayacakları bir gece geçirdi. Girne’nin denizle bütünleştiği, büyük konserlerin yapıldığı amfitiyatroda gerçekleşen konserde genellikle genç kesimin ilgisi oldukça büyük olurken dinleyicilerin konserin başından sonuna kadar gösterdikleri ilgi görülmeye değerdi.
Ülkemizin çiçeği burnunda organizasyon şirketi Nine Art’ın düzenlediği bu dev konserde kapıların açılmasına saatler kala Duman hayranları uzun kuyruklar oluşturdu. Kısa sürede binlerce kişilik amfi tiyatroyu tıka basa doldurdu.
Nine Art Organizasyon’un Halkla İlişkiler Müdürü Sevinç Tozduman, bu konserin onlar için bir ilk olduğunu ve düzenli olarak bu tip organizasyonları ülkemizde ve Türkiye’de gerçekleştireceklerini açıkladı. Tozduman, konserler dışındaki bir çok kültürel etkinliğin de önümüzdeki aylarda kendi organizasyonları ile gerçekleşeceğini açıklarken Duman konserinde onlara destek olan Murat Piro ve Enver Algün’e teşekkürlerini iletti. Tozduman aynı zamanda konseri fotoğraflayan Burçin Aybars’a ve  şirketin ortakları Erdoğan Kavaz ve Batıkan Tüfekçi’ye başarılarından dolayı tebriklerini sundu. (Burçin AYBARS)

 

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Bu haber toplam 2157 defa okunmuştur