Doğancı’dan 10 transfer

Doğancı’dan 10 transfer

3’üncü Lig Batı grubu temsilcisi Doğancı Spor Kulübü 2011 sezonu transferlerini KTFF’de toplu sözleşme imzalatarak gerçekleştirdi. Yeni sezonda Salih Tecen ve Alkay Sayılır’a takımı emanet eden Doğancı, antrenörlerinin raporu ile trans

A+A-

 

 

 

3’üncü Lig Batı grubu temsilcisi Doğancı Spor Kulübü 2011 sezonu transferlerini KTFF’de toplu sözleşme imzalatarak gerçekleştirdi.

Yeni sezonda Salih Tecen ve Alkay Sayılır’a takımı emanet eden Doğancı, antrenörlerinin raporu ile transferlerini gerçekleştirdi. Yalova Spor Kulübü’nden Adnan Yıldız, Barış Kurt, Ali Taşker, Ulaş Volkan ve Hasan Ergel’i bonservisli, Ömer Kurt’u kiralık; Kalkanlı Spor Kulübü’nden Harun Dölcü ve Hasan Akan’ı bonservisli; Lefke Türk Spor Kulübü’nden ise Cemal Cemsal ve Kadri Şener’i kiralık olarak transfer etti.

DSK Transfer Komitesi Başkanı Kemal Yakutoğlu yapmış olduğu açıklamada kadrolarını genişletmek için tüm şartları zorlayarak bonservisli transfer yapmaya çalıştıklarını, takımın genç yapısını korumak için gelecek vaat eden Doğancı köyü kültür ve ahlakına uygun kişiler ile görüşülüp anlaşıldığını belirtti. Takımdan ayrılan tek oyuncularının kalecileri Aziz Atilla olduğunu belirten Yakutoğlu, Aziz’e bugüne kadar camialarına yapmış olduğu katkılardan dolayı da teşekkür etti.

Transfer çalışmalarının teknik heyet tarafından sunulan rapor ile devam ettiğini ve Pazartesi gününe kadar tamamlamayı hedeflediklerini söyleyen Yakutoğlu, ara kiralık transfer döneminde de gerekli olması durumunda gerekli takviyeleri yaparak bu sezonki hedeflerine ulaşmaya çalışacaklarını söyledi. Ayrıca transfer döneminde kendilerine gerekli kolaylığı sağlayan kulüplere de anlayışlı davranışlarından ötürü ayrıca teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 987 defa okunmuştur