1. HABERLER

  2. YEREL YÖNETİM

  3. Değirmenlik’te dayanışma devam ediyor
Değirmenlik’te dayanışma devam ediyor

Değirmenlik’te dayanışma devam ediyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de zor günlerin yaşanmasına sebep olan Coronavirus salgını sürecinde Değirmenlik Belediyesi, beldedeki dayanışma ve duyarlılığı “Dayanışma Mutfağı” çatısı altında toplama devam ediyor.

A+A-

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de zor günlerin yaşanmasına sebep olan Coronavirus  (Covid -19) salgını sürecinde Değirmenlik Belediyesi, beldedeki dayanışma ve duyarlılığı “Dayanışma Mutfağı” çatısı altında toplama devam ediyor.

Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler yaptığı açıklamada;

“Dayanışma hareketimiz artarak devam etmektedir. Bu süreçte Kıbrıs Vakıflar İdaresi Genel Müdürü Prof. Dr. İbrahim Benter ve Ekibi (200 koli iaşe), BES Başkanı Mustafa Yalınkaya ve Yönetim Kurulu (200 koli iaşe ve 5000 kg patates),

KTÖS Başkanı Emel Tel ve Yönetim Kurulu (3000 kg patates), Halil Zurnacı (200 koli iaşe),  Fima Süpermarket (100 koli iaşe), Şehitoğlu Yapı Market (70 koli iaşe), Hasan Kunt (30 koli iaşe), Nihat Nalbantoğlu’na (25 koli iaşe) bağışlarda bulundular.

Tüm bölge insanımızla omuz omuza vererek, bu sıkıntılı dönemde birlik oldukları için çok teşekkür ederim.

Beldemizde “iyi günde değil zor günlerde”, birbirimizin yanında olduğunu gösteren dayanışma örneği sergileniyor. Önümüzdeki dönem içerisinde bu duyarlılık elbette devam edecek ve bunu gururla sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.” dedi.

d1-086.jpg

d2-076.jpg

Bu haber toplam 2387 defa okunmuştur
Etiketler : ,