1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. "Dayanışma" için yarışma
Dayanışma için yarışma

"Dayanışma" için yarışma

Kazanacak eseri belirleyecek jüri Kıbrıslı üç profesyonel fotoğrafçı Vassos Stylianou, Kerim Belet ve Avo Mangoian’dan oluşuyor.

A+A-

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği tarafından desteklenmekte ve Tarihsel Diyalog ve Araştırma Merkezi (AHDR) tarafından yürütülmekte olan “The Meeting Point”, “Dayanışma” temalı bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

Tüm fotoğrafçıların katılabileceği yarışmanın amacı “işbirliği” kavramı çerçevesinde, görüntüler yakalayarak kesintisiz bir görsel yolculuk oluşturmak olarak açıklandı.

Yarışmanın her yaş grubundan, profesyonel ve amatör tüm fotoğrafçılara açık olduğu bildirildi.

Kazanacak eseri belirleyecek jüri Kıbrıslı üç profesyonel fotoğrafçı Vassos Stylianou, Kerim Belet ve Avo Mangoian’dan oluşuyor.

Yarışma, Haziran 2013 tarihindeki ödül töreni ile sona erecek ve fotoğraf sergisi açılışı Dayanışma Evi’nde gerçekleşecek.

Adaylar, fotoğraf teslimi ile ilgili şartlar ve kayıt formunun Türkçe versiyonuna www home4cooperetion info adresinden ulaşabilecek.

Son teslim tarihi 21 Mayıs olan yarışmada, birinciye Tablet iPad mini, ikinciye  Manfrotto Tripod 190XProB plus Head (496RC2 or 804RC2), üçüncüye La Sardina 35mm Lomography Camera ve Flash DIY Edition ödül olarak verilecek.

“En İyi Genç Fotoğrafçı” ödülü ise La Sardina 35mm Lomography Camera ve Flaş “The Guvnor” Edition olacak.

(tak)

Bu haber toplam 1222 defa okunmuştur