1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. “1 Haziran Sabah Kahvesi”
“1 Haziran Sabah Kahvesi”

“1 Haziran Sabah Kahvesi”

Kanser Araştırma Vakfı’nın “1 Haziran Sabah Kahvesi” etkinliği 43 farklı mekanda gerçekleşecek.

A+A-

Kanser Araştırma Vakfı’nın “1 Haziran Sabah Kahvesi” etkinliği 43 farklı mekanda gerçekleşecek.

Kanser Araştırma Vakfı’nın sosyal bir etkinlik içerisinde kansere, çevreye ve geri dönüşüme karşı farkındalık oluşturma amacıyla gerçekleştireceği 1 Haziran Sabah Kahvesi etkinliğine halk ve kafe işletmecileri yoğun ilgi gösteriyor.

“Her mevsimin ilk kahvesini birlikte içelim, kanserle savaşta KAV'la birlikte tek yürek olalım” sloganı ile yola çıkan KAV’ın çağrısına duyarlılık gösteren çok sayıda kişi ve işletme 1 Haziran günü KAV’a destek vermeye hazırlanıyor.

KKTC’nin en büyük Sabah Kahvesi Etkinliğine katılanlar KAV’ın hazırladığı geri dönüşüm kumbaralarına bağış yaparak KAV’a destek sağlayacak.

KAV’dan yapılan açıklamaya göre,vakıf yetkilileri bağışların KKTC’de en fazla kanser vakalarının görüldüğü bölgelerde detaylı toprak analizleri için kullanılacağını açıkladı.

Özerlat Kahve ve Rana Fahrioğlu İthalat ve İhracaat Şirketi sponsorluğunda gerçekleşecek etkinliğe katkı koymak isteyen kişi ve kurumlar kumbara, vakıf bülteni ve içeceklerini teslim almak için 0533 8634929 numaralı telefona başvurabilecekler.

KAV yetkilileri Sabah Kahvesi etkinliğine bir kafede katılmak isteyenlere kalabalık grup olarak gitmeleri halinde önceden haber vermelerinin faydalı olacağını belirtti ve etkinliğe destek veren kafeleri açıkladı:

“1 Haziran Sabah Kahvesi” etkinliğinin yer alacağı kafeler:

Lefkoşa:

Ambar Cafe - Organic Shop, Araf Cafe, Cafe Biyer, City Coffee, Dereboyu Mardo, Eddie Dayspa and Cosmetics, İzzetin Yeri, Lorenzo Cafe, Mambochino, Mardo Lefkoşa,  Önder Metehan Spor Klubü, Metropol Pizzy Burger, Pizza Pizza, Lefkoşa Önder, Rüstem Kitapevi Culture Club Sarayönü, Sandvicci Ali, Şefler Pastanesi, Şirin Pasta- Delicious Cafe, Ustanın Yeri – Büyük Han

Girne:

Cacoa – Boğaz, Cafe Dükkan, Corner Restaurant Harbour, Klepini Restaurant – Arapköy, Shayna Restaurant- ÇatalköyYalın Guest House

Mağusa:

Grand Mardo Mağusa, Hammams InnThe Seasons ve KAV posterinin bulunduğu tüm Restorantçılar Birliği üyeleri.

Bu haber toplam 1761 defa okunmuştur