1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZKAN-ÖKTEM BİRİNCİLİK İSTİYOR
YILDIZLAR FUTBOLA DOYACAK

YILDIZLAR FUTBOLA DOYACAK

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak organize edip düzenlediği Ali Cevizli Yıldızlar Halı Saha Futbol Anı Turnuvası bu akşam başlıyor. Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’nın ana sponsor, Mey Su içecek sponsorluğunda 19-21 Eylül

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak organize edip düzenlediği Ali Cevizli Yıldızlar Halı Saha Futbol Anı Turnuvası bu akşam başlıyor.
Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’nın ana sponsor, Mey Su içecek sponsorluğunda 19-21 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan MTG 5’inci Ali Cevizli Yıldızlar Halı Saha Futbol Anı Turnuvası’na ev sahibi Mağusa Türk Gücü, Gençler Birliği, Serdarlı ve Ergazi takımları katılıyor.
Gazi Mağusa Belediyesi Doktor Fazıl Küçük Spor Kompleksi içerisinde yer alan halı sahalarında gerçekleştirilecek olan turnuvaya 1998-1999 doğumlu sporcular katılıyor.

MTG 5’inci Ali Cevizli Yıldızlar Halı Saha Futbol Anı Turnuvası’nda eşleşmeler önceki gün yapılan kura sonucunda belli oldu. Buna göre Mağusa Türk Gücü ile Serdarlı, Gençler Birliği ile Ergazi takımları eşleşti.

Turnuvada ilk günün galipleri final, mağluplar üçüncülük maçı oynayacak. MTG 5’inci Ali Cevizli yıldızlar halı saha anı futbol turnuvası final ve üçüncülük maçlarının ardından belirlenecek derecelere göre takımlara kupa ve madalyalar, maçları yönetecek hakemlere, sponsorlara ve aileye plaketler düzenlenecek ödül töreninde yetkililer tarafından verilecek.
Geçen yıl düzenlenen 4’üncü Ali Cevizli Yıldızlar Halı Saha Futbol Anı Turnuvası’nda Mağusa Türk Gücü şampiyon olmuştu.

MTG 5’inci Ali Cevizli Yıldızlar Halı Saha Anı Futbol Turnuvası programı şöyle :
19 Eylül Pazartesi
Saat: 20:00 Mağusa Türk Gücü - Serdarlı
Saat: 21:00 Gençler Birliği - Ergazi

21 Eylül Çarşamba
Saat: 19:00 Mağluplar üçüncülük
Saat: 20:00 Galipler Final
Saat: 21:00 Ödül Töreni

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 901 defa okunmuştur