U14’LER İSTANBUL’DA

U14’LER İSTANBUL’DA

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Cumhuriyet Kupası’na katılacak KKTC 14 Yaş Altı Milli Takımı, dün sabah İstanbul’a vardı. 21 futbolcudan oluşan kafile yolculuğun ardından İstinye’de kalacağı tesislere yerleşti. Öğle

A+A-

 

 

Şükrü BURAĞAN / KTSYD-İstanbul

 

 

 

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Cumhuriyet Kupası’na katılacak KKTC 14 Yaş Altı Milli Takımı, dün sabah İstanbul’a vardı. 21 futbolcudan oluşan kafile yolculuğun ardından İstinye’de kalacağı tesislere yerleşti. Öğle yemeğinin ardından teknik direktör Ahmet Ogan ve antrenör Cenker Kaya futbolcularla bir toplantı yaparak 2 gün üst üste yapılacak maçlarla ilgili tavsiyelerde bulundu ve maçlara konsantre olunmasını istedi. Moral ve motivasyonun üst düzeyde olduğu ekibimiz, yarın saat 15.30’da ilk maçını TFF Karması ile Selimiye Stadı’nda oynanacak.

 

SERTOĞLU TAKIMA MORAL VERDİ

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ve beraberindeki heyet de yıldız milli takımının kaldığı tesislere gelerek sporcularla bir araya geldiler. Genç yıldızlarla tek tek ilgilenen Sertoğlu ve ekibi, disiplinli olunması ve maçlarda ülkemizin en iyi şekilde temsil edilmesi isteğinde bulundu.

 

OGAN VE KAYA TAKIMDAN UMUTLU

Milli Takımın teknik direktörü Ahmet Ogan ve antrenörü Cenker Kaya, yarın başlayacak maçlar öncesinde futbolcuların motivasyonunun iyi durumda olduğunu belirterek, maçların yıldızlarımız için büyük bir tecrübe olacağını ifade ettiler. Kafile ile birlikte bulunan Futbol Federasyonu İdari Menajeri Mehmet Avcı ve yönetim kurulu üyeleri Tolga Özçelik ve Sinan Gece de futbolcularla yakından ilgilendi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 922 defa okunmuştur