OSHAN: HEDEF HER ZAMAN ŞAMPİYONLUK

OSHAN: HEDEF HER ZAMAN ŞAMPİYONLUK

Girne’nin sarı-lacivertli takımı 2009-2010 sezonun lig şampiyonu Doğan Türk Birliği, iki sezon önce bıraktığı yerden devam edip yeniden lig şampiyonluğuna ulaşmak istiyor. Ne var ki 2011-2012 Telsim Süper Ligi’ne deplasmanda B.Bağcıl yenilgis

A+A-

Bölge derbisi niteliğindeki bir maça çıkacaklarını belirten Oshan, Düzkaya maçının çok zor bir deplasman olacağını dile getirirken, bu maçta ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını vurguladı

 

 

Girne’nin sarı-lacivertli takımı 2009-2010 sezonun lig şampiyonu Doğan Türk Birliği, iki sezon önce bıraktığı yerden devam edip yeniden lig şampiyonluğuna ulaşmak istiyor.

Ne var ki 2011-2012 Telsim Süper Ligi’ne deplasmanda B.Bağcıl yenilgisi ile başlayan sarı-lacivertliler, geçtiğimiz hafta 20 Temmuz Stadı’nda zor da olsa Gönyeli’yi 3-1 mağlup ederek galibiyetle tanıştı.

Şampiyonluk hedefine ulaşmak için bir galibiyet serisi yakalamak isteyen Doğan Türk Birliği, bu hafta bir bölge derbisi niteliğindeki Düzkaya deplasmanından galibiyet düşünüyor.

Konu ile ilgili olarak, Yenidüzen’e konuşan Doğan Türk Birliği’nin başarılı teknik direktörü Caner Oshan, Doğan’ın ligdeki hedefinin her zaman şampiyonluk olduğunu ve bundan vazgeçmelerinin kesinlikle mümkün olmadığını iddia etti.

 

“B.BAĞCIL MAÇINDA EKSİKLERİMİZ VARDI”

B.Bağcıl maçında eksikleri olduğunu, bu maça beş eksikle gittiklerini ve bu nedenle istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını dile getiren Oshan, mağlup olduklarını anımsattı. Oshan, Gönyeli maçına ise üç eksikle çıkmalarına rağmen, en azından kendi saha avantajlarını değerlendirerek galip gelmeyi bildiklerini söyledi.

 

“DÜZKAYA DERBİSİ ZOR”

Bu hafta, bölge derbisi niteliğindeki bir maça çıkacaklarını belirten Oshan, Düzkaya maçının çok zor bir deplasman olacağını dile getirirken, bu maçta ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını vurguladı.

 

“CEYHUN’UN KATKISI ÇOK BÜYÜK”

 TC kontenjanından transfer ettikleri Ceyhun Eriş’ in adaptasyon sürecini tamamlamasının güzel bir olay olduğunu, bunu Gönyeli maçındaki oyunu ile kanıtladığını ifade eden Oshan, lig boyunca kendilerine çok büyük katkı koyacağını belli ettiğini dile getirdi.

 

“TAKIM İYİ YOLDA”

 Gönyeli maçında takımın genel olarak iyi olduğunu, oyun içerisindeki hatalarını gördüklerini dile getiren Oshan, onları telafi yoluna gittiklerini belirtti. Sabri’nin sakatlıktan yeni çıktığını, Gönyeli maçında iyi bir performans sergilediğini ve gittikçe daha iyi olacağını vurguladı.

Oshan son olarak, futbolcuların takım içersindeki uyumunun çok iyi olduğunu, Zuma’nın da Gönyeli maçında iyi bir performans sergilediğini, Samory’nin cezasının Göçmenköy maçında sona ereceğini ve bu futbolcunun Göçmenköy maçında kendileriyle beraber olacağını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 839 defa okunmuştur