1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. Mağusa Festivali’nde “Bana Esmeyi Anlat”
Mağusa Festivali’nde “Bana Esmeyi Anlat”

Mağusa Festivali’nde “Bana Esmeyi Anlat”

Gazimağusa Belediyesi’nin 18.’sini düzenlediği Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali yarın Tiyatro Kedi’nin, “Bana Esmeyi Anlat” adlı müzikal oyunu ile sürecek

A+A-


Gazimağusa Belediyesi’nin 18.’sini düzenlediği Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali yarın Tiyatro Kedi’nin, “Bana Esmeyi Anlat” adlı müzikal oyunu ile sürecek. Oyun, Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda saat 21:00’da yer alacak. 19 Ağustos Salı günü Cahit Kutrafalı Quintet Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda sahne alacak.
21 Ağustos Perşembe günü Golden Horn Brass Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda olacak. 25 Ağustos Pazartesi Oytun Ersan Project konseri, Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda festival seyircisinin önüne çıkacak. 26 Ağustos Salı günü Taksim Trio, İspanya’nın ünlü iki sanatçısıyla birlikte Salamis Antik Tiyatro’da saat kapanış konserini sunacak.
Salamis Antik Tiyatro’daki etkinliklerin bilet fiyatları 20 TL, Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’ndakiler 10 TL olacak. Tüm etkinliklerin başlama saati 21:00 olacak. Festival hakkında Gazimağusa Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nin 630 0 500 numaralı telefonu ve http://www.magusa.org/festival isimli web sayfasından daha fazla bilgi edinilebilir. (TAK)

Bu haber toplam 1476 defa okunmuştur