KLASİKLER YARIŞACAK

KLASİKLER YARIŞACAK

K. T. Klasik Otomobil Derneği tarafından düzenlenen ve Lefkoşa Türk Belediyesi ile Anadolu Sigorta tarafından desteklenen Lefkoşa Türk Belediyesi Klasik Otomobil Rallisi 17-18 Eylül tarihlerinde hafta sonu düzenleniyor. Rallinin ana sponsorluğunu Lefkoş

A+A-

 

 

K. T. Klasik Otomobil Derneği tarafından düzenlenen ve Lefkoşa Türk Belediyesi ile Anadolu Sigorta tarafından desteklenen Lefkoşa Türk Belediyesi Klasik Otomobil Rallisi 17-18 Eylül tarihlerinde hafta sonu düzenleniyor.

Rallinin ana sponsorluğunu Lefkoşa Türk Belediyesi ve co-sponsorluğunu da Anadolu Sigorta yapmaktadır.

17 Eylül Cumartesi günü sabahleyin saat 10 ile 12 arasında Lefkoşa Türk Belediyesi Binası önünde teknik kontrol yapılacaktır.

Yarışın startı ise öğleyin saat 12.30’da LTB Binası önünden başlayacaktır. Buradan Yakın Doğu Üniversitesi, Klasik Otomobil Müzesi’ne gidecek olan klasikçiler, müzeyi gezip burada müzenin ikramlarını aldıktan sonra ralli devam edecektir. Akşamüzeri saat 15.00’ten sonra katılımcılar birinci günün sonu olarak yine LTB binası önüne geleceklerdir.

18 Eylül Pazar günü de sabahleyin saat 10.00’dan itibaren yine LTB binası önünden hareket edecek olan klasikçiler, Kormacit bölgesinde Sabir Hız Testlerini tamamlayarak öğleyin saat 13.00-14.00 esnalarında yine LTB binası önünde finişe geleceklerdir.

Neticeler ise finişten sonra açıklanmayacak ve pazar akşamı saat 19.30’dan sonra Lefkoşa Eziç Restaurant’taki yemekli ödül töreninde açıklanacak olan neticeler sonrasında ödül töreni yapılacaktır.

Lefkoşa Türk Belediyesi Klasik Otomobil Rallisi, 2011 Kuzey Kıbrıs Klasik Ralli Şampiyonası’nın sondan bir önceki faaliyeti olup şampiyonaya önemli puanlar verecektir.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 879 defa okunmuştur