1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. "Demokrasinin bu dönemde basına daha çok ihtiyacı var"
Güngördü Karaoğlanoğlu’nda miting yaptı

Güngördü Karaoğlanoğlu’nda miting yaptı

Bağımsız Girne Belediye Başkan adayı Nidai Güngördü, Karaoğlanoğlu’nda miting düzenledi.

A+A-

 

Bağımsız Girne Belediye Başkan adayı Nidai Güngördü, Karaoğlanoğlu’nda miting düzenledi.

Nidai Güngördü’nün seçim ofisinden verilen bilgiye göre, Karaoğlanoğlu Belediye Parkı’nda vatandaşlara hitap eden Güngördü, 29 Haziran’da seçimi kazanması halinde, Girne’de bir değişim yaşanacağını ve Girne halkının bu konuda kararlı göründüğünü söyledi.

Karaoğlanoğlu’nda yapmayı tasarladığı projeler hakkında vatandaşlara bilgi veren Güngördü, projelerinin başında, Oğuz Veli Ortaokulu önüne üst geçit yapılması bulunduğunu söyledi.

“Antis” diye bilinen bölgede yapmayı planladıkları sahil düzenlemesi ve deniz panayırı hakkında detaylı bir bilgi veren Güngördü, köyde düzenlenecek spor ve yeşil alanlarla ilgili projesini de halka açıkladı. Güngördü, seçilmesi halinde, köyde eksikliği hissedilen kaldırım ve asfalt işlerinin acilen başlatılacağını dile getirdi.

Güngördü, konuşmasının devamında, “Girne’de uzun zamandır eksikliği hissedilen gençlik merkezi mutlaka hayata geçirilecek ve merkez tüm Girneli gençleri kucaklayacak” dedi.

Gençlerin bu merkezde özgürce spor, sanat ve kültür etkinliklerini yapabilecekleri bir tesis kurmayı amaçladığını; her türlü sosyal ve siyasi görüşten gencin bu gençlik merkezi içinde birada olacakları bir ortam hayal ettiğini ifade eden Güngördü, seçilmesi halinde Girne Belediyesi’nin halka açılacağını; şeffaf, katılımcı ve demokratik bir belediye yaratacaklarını kaydetti.

Seçim zamanı yapılan işleri de eleştiren Güngördü, bu işlerin hesabını soracaklarını belirtti.

(TAK)

Bu haber toplam 1177 defa okunmuştur