1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. Gençlik Merkezi'nden anlamlı başlangıç
Gençlik Merkezinden anlamlı başlangıç

Gençlik Merkezi'nden anlamlı başlangıç

Etkinlikte, çocuklar “Kaldırım istiyoruz” , “Araç Kullanırken Telefonda Konuşmayalım”, “Hız Yapma Bana Kıyma” ve “Trafikte Bizi Koruyun” pankartları açtı

A+A-

Halk dansları, tiyatro, müzik, masa tenisi, izcilik, satranç, dans ve el işleri alanlarında çalışmalarını sürdüren Gençlik Merkezi Birliği, 2014–2015 dönemi açlışında trafik kazalarına dikkat çekti.

Gençlik Merkezi Birliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, yeni dönem açılışı dolayısıyla hafta başı, birliğin Kızılbaş’taki binasında etkinlik düzenlendi.

Çocukların “Kaldırım istiyoruz” , “Araç Kullanırken Telefonda Konuşmayalım”, “Hız Yapma Bana Kıyma” ve “Trafikte Bizi Koruyun” gibi pankartlar açtığı etkinlikte Dernek Başkanı Mustafa Özgü kısa bir konuşma yaptı.

Bir dönem derneğin başkanlığını yapan ve trafik kazasında hayatını kaybeden Mehmet Toykan anısına hazırlanmış ‘TOYKİ’ adlı kitabın dağıtıldığı etkinlikte trafik kazasında hayatlarını kaybeden dernek üyelerinden Gökmen Özdenak ve derneğe bağlı Adalı Gençlik üyesi İmge Kozok da anıldı.

(tak)

Bu haber toplam 1210 defa okunmuştur