1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Fellahoğlu: Lefkoşa halkına spor alışkanlığını kazandırmak görevim
Fellahoğlu: Lefkoşa halkına spor alışkanlığını kazandırmak görevim

Fellahoğlu: Lefkoşa halkına spor alışkanlığını kazandırmak görevim

Fellahoğlu, sporun sadece futboldan ibaret olmadığını Lefkoşa’da böyle bir tesisinin var olduğunu görmenin mutluluk verici olduğunu söyledi

A+A-

CTP-BG Lefkoşa Türk Belediyesi Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, Belediye Meclis üyesi adaylarıyla birlikte dün Lefkoşa Şehir Kulübü’nü gezerek tesis hakkında bilgi aldı. Gördükleri karşısında etkilenen Fellahoğlu, sporun sadece futboldan ibaret olmadığını Lefkoşa’da böyle bir tesisinin var olduğunu görmenin mutluluk verici olduğunu söyledi. “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyen Fellahoğlu, Lefkoşa halkına spor alışkanlığını kazandırmayı da kendisine görev bildiğini belirtti.

Askeriyenin sınırları içinde yer alan tesisin özel kişilere kiralanarak hizmet vermesinin Lefkoşa için bir şans olduğunu söyleyen Fellahoğlu, halka mutlaka bu tesisi görmelerini tavsiye etti. İşletme sahiplerinin tesis hakkında bilgi verdiği ziyarette yapılan yatırımlar, verilen hizmetler anlatıldı. Kendi kaynaklarıyla restore ettikleri tesisin çok sayıda insana günün stresinden uzaklaştırmak için gün boyu hizmet verildiği belirtildi.

Bu haber toplam 1136 defa okunmuştur