1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. EMAA’dan etkinlik
EMAA’dan etkinlik

EMAA’dan etkinlik

EMAA "Sanat Aracılığı İle Yüzleşme: Kıbrıs'ta Bir Uzlaşma Aracı Olarak Çağdaş Sanat” isimli projenin ilk etkinliğinde, Doç. Dr. Ahu Antmen'i ağırlayacak

A+A-

Akdeniz Avrupa Sanat Derneği (EMAA), AB hibe programı çerçevesinde işbirlikçisi Rooftop ile yürüteceği 30 aylık "Sanat Aracılığı ile Yüzleşme: Kıbrıs'ta Bir Uzlaşma Aracı Olarak Çağdaş Sanat” adlı projenin birinci etkinliğinde, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahu Antmen'i ağırlayacak.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, “Sanat Tarihine ve Pratiğine Feminist Yaklaşımlar” başlıklı iki günlük seminer, 25 ve 26 Eylül tarihlerinde EMAA Başkent Sanat Merkezi’nde, 18.00-21.00 saatleri arasında geçekleşecek.
Seminer, halka açık ve ücretsiz olacak.
Öte yandan "Sanat Aracılığı ile Yüzleşme: Kıbrıs'ta Bir Uzlaşma Aracı Olarak Çağdaş Sanat" isimli projenin detaylı tanıtımının ekim ayında yapılacağı belirtildi.
Detaylı bilgiye projenin koordinatörü Özgül Ezgin'in e-mail adresi; ozgul.ezgin@gmail.com veya 05338640418 numaralı telefonundan ulaşılabileceği kaydedildi.

Bu haber toplam 1406 defa okunmuştur