1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. DP'den kinama
DPden kinama

DP'den kinama

"Lefkoşamızı Yeniden Aynı Kaos Ortamına Sokamayacaksınız"

A+A-

Demokrat parti, siyasi partilerin, LTB Seçimlerine yönelik  hazırladığı ilan panolarına yapılan saldırıyı kınadı.

DP'nin konu ile ilgili açıklaması şöyle:

“Lefkoşamızı Yeniden Aynı Kaos Ortamına Sokamayacaksınız”

Lefkoşa'yı bugünlere getiren hükümetin iradesizliği ve kararsızlığı, kavga ve kaos ortamının oluşmasına sebep olmuş, diğer partilerde bu kaos ortamından siyasi kazanç elde etme uğruna el birliğiyle Lefkoşa Türk Belediyesi'ni bu hale sürüklemişlerdir.

Yine aynı partilerin pankartlara saldırarak kavga ve kaos ortamını yaratmaya yönelik hareketler içerisine girmesi, 1 Eylül 2012'de ortaya koyduğumuz uzlaşmacı, şeffaf ve adaletli siyaset vizyonumuzun ülkemiz için ne kadar gerekli olduğunu bir kez daha halkımıza göstermiştir.

Buradan açık ve net söylüyorum, pankartlara saldırarak Lefkoşamızı yeniden aynı kaos ortamına sokamayacaksınız. Biliniz ki Lefkoşa için en iyisinin bu kaos ortamı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Zira kavga ve kaostan beslenerek siyasi çıkar elde etme oyunlarının peşinde olanlara halkımız 7 Nisan günü gerekli cevabı verecektir.

Lefkoşa Türk Belediyesi 8 Nisan'dan itibaren kavga edilerek değil, uzlaşı ile iş yapılarak doğru dürüst yönetilecek ve Lefkoşamız aydınlık yarınlara kararlılıkla yürüyecektir.

Bu haber toplam 1110 defa okunmuştur