1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Cengiz Toparlanıyoruz Hareketi’ni ziyaret etti
Cengiz Toparlanıyoruz Hareketi’ni ziyaret etti

Cengiz Toparlanıyoruz Hareketi’ni ziyaret etti

Cengiz, “gerçek bir proje” olarak nitelediği doğrudan demokrasiyi hayata geçirecek tek partinin kendileri olduğunu söyledi.

A+A-

 

“Kıbrıs Sosyalist Partisi (KSP)’nin Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkan adayı Zehra Cengiz, “gerçek bir proje” olarak nitelediği doğrudan demokrasiyi hayata geçirecek tek partinin kendileri olduğunu söyledi.

KSP’den yapılan açıklamaya göre Cengiz, dün Toparlanıyoruz Hareketi’ni ziyaret ederek, LTB ile ilgili görüşlerini iletti.
Toparlanıyoruz Hareketi’nin temiz toplum anlayışını aynen paylaştıklarını kaydeden Cengiz, şeffaflığı doğrudan demokrasi projesinin bir parçası olarak ele aldıklaırnı kaydetti.

Belediyedeki mali sorunların aşılmasıyla ilgili konuşan Cengiz, “TC, buradaki uygulamaları ile sorumludur ve bu borçları tazminat olarak ödemelidir. Ziraat Bankası'ndan borcu kabul etmiyoruz” iddiasında bulundu.
Cengiz, çalışanların hiç birinin işine son vermeyeceklerini, iş disiplinine uyan herkesin çalışmaya devam edeceğini, Belediye’nin tüm gelirlerinin de Lefkoşa halkının kontrolünde olacağını belirtti.

(tak)

Bu haber toplam 1241 defa okunmuştur