BİR DOKUN, BİN AH İŞİT

BİR DOKUN, BİN AH İŞİT

Yenicami Spor Kulübü Başkanı Kaan Kaner ve Asbaşkan Abdullah Uluçhan, YENİDÜZEN spor yazarları ile önceki akşam yemekte bir araya geldi. Yemekte konuşan başkan ve asbaşkan, devlet yetkililerinin ısrarla her ortamda “her kulüp artık ayakları üzerind

A+A-

 

 

 

 

Yenicami Spor Kulübü Başkanı Kaan Kaner ve Asbaşkan Abdullah Uluçhan, YENİDÜZEN spor yazarları ile önceki akşam yemekte bir araya geldi.

Yemekte konuşan başkan ve asbaşkan, devlet yetkililerinin ısrarla her ortamda “her kulüp artık ayakları üzerinde durmalı ve kimseye muhtaç olmadan kulübe gelir getirici yatırımlar yapmalı” diyerek, aslında sadece konuşmaktan öteye gitmediğini söylediler.

 

KANER: “YATIRIM YAPMAYA HAZIRIZ”

Kulüp başkanı Kaan Kaner, daha önceki gün Kulüpler Birliği’nin Maliye Bakanı Ersin Tatar’ı ziyareti sırasında, Maliye Bakanı Ersin Tatar “spor kulüplerinin tesis anlamında gelişmelerini sağlamak için çalışma yaptıklarını” söylediğini açıkladı. Başkan Kaner, “İşte devlete fırsat, biz kulüp olarak yapacağımız yatırımda, devletten tek bir kuruş para talep etmeyeceğiz, sadece bize istediğimiz araziyi versinler ve bir yıl içerisinde neler yapacağımızı görsünler” dedi.

Başkan Kaner, “Bizim kimsenin arazisinde gözümüz yok, Fenerbahçe’ye vermişler, Galatasaray’a vermişler, Beşiktaş’a, Trabzon’a vereceklermiş, bizim onlarla uğraşacak zamanımız yok, bizler kulüp olarak gelecekte Yenicami’yi iyi yerlere getirmek için çalışan kişileriz” açıklamasında bulundu. Yenicami’nin gelecekte ayakları üzerinde durabilmesi içinde büyük emeklerle hazırladığımız projenin erken bir zaman da hayata geçmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

ULUÇHAN: “KULÜPLER DİLENCİ DURUMUNDAN KURTULMALI”

Bir araya geldiğimiz yemekte konuşan Asbaşkan Abdullah Uluçhan, kulüpler her ay giderlerini karşılama adına ya devletin kapısına dayanıyor ya da yemekler düzenleyip insanlardan para dileniyor. Bizler artık ne devletten, ne de kulübümüze gönül veren kişilerden para almak istemiyoruz, ancak kulübe gönül veren kişiler para vereceklerse gönülden versinler açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1246 defa okunmuştur