1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİR ARAYA GELDİLER
BİR ARAYA GELDİLER

BİR ARAYA GELDİLER

Bu yıl basketbola yeniden katılan Yenicami’de transfer olan oyuncular ile coach Ahmet Gürel Alp, yönetim kurulu başkanı Kaan Kaner ve yönetim kurulu üyeleri ile kulüpte ilk kez bir araya geldi. Sporcularla yapılan toplantıya, kulüp başkanı Kaan Kane

A+A-

 

 

 

 

 

Yenicami yönetimi, yeni kurulan basketbol takımı oyuncuları ile buluştu

 

Bu yıl basketbola yeniden katılan Yenicami’de transfer olan oyuncular ile coach Ahmet Gürel Alp, yönetim kurulu başkanı Kaan Kaner ve yönetim kurulu üyeleri ile kulüpte ilk kez bir araya geldi. Sporcularla yapılan toplantıya, kulüp başkanı Kaan Kaner ve Basketbol Şubesi sorumluları Hüseyin Direktör ile Gökhan Necipoğlu da katıldı.

 

KANER, OYUNCULARDAN ÖZVERİ İSTEDİ

Basketbolda faaliyete geçme kararı aldıktan sonra Ahmet Gürel Alp ile anlaşan ve birçok iyi oyuncuyu kadrosuna katarak transferin en hızlı takımı olan Yenicami’de başkan Kaan Kaner, basketbolda da Yenicami’ye yakışır bir takım yaratmak istediklerini belirterek oyunculardan özverili ve disiplinli bir şekilde çalışmalarını istedi.

 

DİREKTÖR: “RUHUMUZDA HER ZAMAN İDDİA VAR”

Yenicami Basketbol Şubesi Sorumlusu Hüseyin Direktör ise sporculara hitaben yaptığı konuşmada Yenicami’nin ruhunda her zaman iddia olduğunu söyledi. Direktör, yaptığı konuşmada, “Kısa zamanda karar vererek iki günlük bir çalışma sonucunda bu takımı oluşturduk. Bu oyuncu grubunu bir araya kısa sürede getirebilmek büyük bir iştir. Şimdi önümüzde daha uzun bir süre var. Bu sürede projelerimizi hayata geçirmek için çalışacağız” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1011 defa okunmuştur