1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Arabacıoğlu seçim ziyaretlerıni sürdürüyor
Arabacıoğlu seçim ziyaretlerıni sürdürüyor

Arabacıoğlu seçim ziyaretlerıni sürdürüyor

LTB Başkan adayı Mustafa Arabacıoğlu ve meclis üyesi adayları, LTB Sanayi Şubesi’ni ziyaret ederek, çalışanlarla bir araya geldi

A+A-

 

Demokrat Parti (DP) Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkan adayı Mustafa Arabacıoğlu ve meclis üyesi adayları, LTB Sanayi Şubesi’ni ziyaret ederek, çalışanlarla bir araya geldi.

DP Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Arabacıoğlu ve ekibi ziyaret sırasında, çalışanların sorunlarını dinleyerek, görüş alışverişinde bulundu, projelerini paylaştı.

Arabacıoğlu, çalışanlarla sohbetlerinde DP’nin muhalefette olmasına rağmen her zaman belediye çalışanlarının yanında olduğunu belirterek, bundan sonra da belediye çalışanlarının yanında olmaya devam edeceğini kaydetti.

LTB çalışanları ve Lefkoşa halkı ile el ele vererek sorunların çözümü için hep birlikte hareket edeceklerini, sorunları birlikte çözeceklerini söyleyen Mustafa Arabacıoğlu, “Tek amacımız bir yıl içinde LTB’nin sürdürülebilir bir noktaya geldiğini göstermek, KKTC ve Kıbrıs Türk halkını hak ettiği başkente kavuşturmak. Şu anda maaşınızı alamıyorsunuz. Borcundan dolayı şu anda elektriğiniz de yok. Çalışma şartlarınızı da el birliği ile iyileştireceğiz ” dedi.

TERMİNAL ZİYARETİ

Arabacıoğlu ve ekibi daha sonra Otobüs Terminali’ni ziyaret ederek, şoförlerle görüştü.

Görüşmede, Terminal’in ve şoförlerin sıkıntıları hakkında detaylı bilgi alan heyet, Terminal’in çağdaş bir yapıya kavuşmasını sağlayacak yöntem ve projelerle ilgili şoförlerle görüş alışverişinde bulundu.

Arabacıoğlu görüşmede yaptığı konuşmada, 14 aylık dönemde tüm imkanları kullanarak, şoförlerin sorunlarını aşmak için çalışacaklarının sözünü verdi. (tak)

Bu haber toplam 1286 defa okunmuştur