1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Arabacıoğlu, Dereboyu’ndaydı
Arabacıoğlu, Dereboyu’ndaydı

Arabacıoğlu, Dereboyu’ndaydı

Arabacıoğlu ve Belediye Meclis üyesi adayları halkın ve esnafın sorunlarını dinlemek için başlattıkları bölge ziyaretlerine Dereboyu ile devam etti.

A+A-

 

Demokrat Parti (DP) Lefkoşa Belediye Başkan adayı Dr. Mustafa Arabacıoğlu ve Belediye Meclis üyesi adayları halkın ve esnafın sorunlarını dinlemek için başlattıkları bölge ziyaretlerine Dereboyu ile devam etti.
DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, Lefkoşa İlçe Başkanı Kemal Öztürk, Kadın Örgütü Başkanı Esen Yalın Aktoprak, Gençlik Örgütü Başkanı Münür Öztürk ve çok sayıda partili eşlik ettiği Arabacıoğlu ve ekibi, kendilerini tanıtan broşürleri de vatandaşlara dağıttı.
Heyet, LTB’nin kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bir yapıya kavuşması için atacakları adımları halkla paylaştı.
Arabacıoğlu, vatandaş ve esnafla yaptığı konuşmalarda, Lefkoşalı’nın aylardır çektiği sıkıtıları ortadan kaldırmak için yola çıktıklarına işaret ederek, “Bir taraftan, LTB’nin mali ve yönetim sorunlarını çözerken diğer taraftan Lefkoşamızın fiziki problemleriyle ilgileneceğiz. Dereboyu’nun sorunlarının farkındayız. Özelde bu bölge geneldeyse Lefkoşa’nın tüm bölgelerinde alternatif park alanları için çalışmalarımız var” dedi. yd

Bu haber toplam 1144 defa okunmuştur