1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TÜRKİYE ALEYHİNE DAVA
ZOR PARKURLARDA BOY GÖSTERECEKLER

ZOR PARKURLARDA BOY GÖSTERECEKLER

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği (KKORD) ve Tiger Organization işbirliğinde 16 Ekim Pazar günü düzenlenecek “Tango to Budha Alagadi Off Road Yarışı’nın” parkuru belli oldu. “Roll Barlı”ve “Roll Barsız” araçların, pro

A+A-

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği (KKORD) ve Tiger Organization işbirliğinde 16 Ekim Pazar günü düzenlenecek “Tango to Budha Alagadi Off Road Yarışı’nın” parkuru belli oldu. “Roll Barlı”ve “Roll Barsız” araçların, profesyonel ve amatör olarak ayrılan iki farklı kategoride mücadele edeceği yarışta, yarışmacıları birbirinden zor ve çekişmeli engeller bekliyor.

 

PARKURDA BEŞ ENGEL VAR

Kuzey Kıbrıs Turing Otomobil Kurumu’na (KKTOK) bağlı FIA lisanslı profesyonel hakemlerin yöneteceği “Tango to Budha Alagadi Off Road Yarışı’nda” tırmanma, çamur, viraj, kum ve kasis engelleri yer alacak.

 

DERECEYE GİRENLERE PARA ÖDÜLÜ

Yarışmada dereceye giren yarışmacılara para ödülleri verilecek. Girne’deki Tango to Budha önünden 16 Ekim Pazar günü verilecek sembolik start ile araçlar, Alagadi’deki yarış parkuruna hareket edecekler ve start anını beklemeye başlayacak.

DJ Serhat’ın müzikleriyle seyircileri coşturacağı organizasyonda, gün boyunca yiyecek ve içecek stantları ve arazi araçlarının yer alacağı showroomlar bulunacak. “Tango to Budha Alagadi Off Road Yarışı’nı” düzenleyen organizasyon komitesi Tiger Organization, önümüzdeki günlerde katılım koşulları ve para ödülleriyle ilgili bilgi verecek.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1058 defa okunmuştur