YOLLAR KAN GÖLÜ!

YOLLAR KAN GÖLÜ!

Lefkoşa’da dün öğlen saatlerinde dikkatsizlik nedeniyle meydana gelen motor kazasında adeta can pazarı yaşandı. Kazada, çarpmanın etkisiyle başından yaralan ve kask takmayan genç motor sürücüsü Şahin Sevimli, hastaneye kaldırılarak müşahade altına a

A+A-

 

 

Lefkoşa’da dün öğlen saatlerinde dikkatsizlik nedeniyle meydana gelen motor kazasında adeta can pazarı yaşandı. Kazada, çarpmanın etkisiyle başından yaralan ve kask takmayan genç motor sürücüsü Şahin Sevimli, hastaneye kaldırılarak müşahade altına alındı.

 

Lefkoşa’da Cemal Gürsel Bulvarı üzerinde dün öğlen saatlerinde araç ile motosikletin çarpışması sonucu trafik kazası meydana geldi. Kazada, Cafe Boysan’a ait işyerinden aldığı paket servisi müşterisine götürmek isteyen 22 yaşındaki motor sürücü Şahin Sevimli, çarpmanın etkisiyle başından yaralandı ve Lefkoşa Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kaza, dün saat 12.55 raddelerinde Cemal Gürsel Bulvarı üzerinde seyretmekte olan EZ 688 plakalı araç sürücüsü Fatma Güneş’in Kuğulu Park önünde bulunan Lefkoşa Türk Lisesine dönmek istediği anda, aynı yönde seyir halinde olan LR 401 plakalı motor sürücüsü 22 yaşındaki Şahin Sevimli’ye yandan çarpmasıyla gerçekleşti.

Kazada çarpmanın etkisiyle başından yaralanan motor sürücüsüne ilk müdahale olay yerinde yapılırken, sürücüsü ambulansın gelmesiyle hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan olay yerine gelen ve yaralıya yardımcı olmaya çalışan vatandaşlar, ambulansın 30 dakikadan uzun bir süre gelmediğini ve yaralının uzun bir süre beklediğini iddia ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1207 defa okunmuştur