YOK HÜKMÜNDE!

'YOK' HÜKMÜNDE!

1… Türkiye Milli Takımı, Baf'ta Baf'ta düzenlenen Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası'na Türkiye de katıldı, 63 kiloda Yusuf Kocaman altın madalya kazandı. 16 yaşında büyüklerde dünya üçüncüsü olan Dürdane Altunel ise çeyrek finalde elendi.

A+A-1…

Türkiye Milli Takımı, Baf'ta

Baf'ta düzenlenen
Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası'na Türkiye de katıldı, 63 kiloda Yusuf Kocaman altın madalya kazandı. 16 yaşında büyüklerde dünya üçüncüsü olan Dürdane Altunel ise çeyrek finalde elendi.

 


Türkiye kafilesi "Kıbrıs Cumhuriyeti"ne Ankara-İstanbul ve İstanbul-Atina seferinden sonra Baf'a "Cyprus Airlines"le uçtu!...


Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun resmi sayfasından: Türk kafilesi, Kıbrıs’ta beklemediği bir ilgi buldu. Ankara-İstanbul ve İstanbul-Atina seferinde THY personelinin anonsla başarı dilemediği Taekwondo Milli Takımı’na Cyprus Airlines personeli ilgi gösterdi.
"Sizleri uçağımızda görmekten mutluyuz" diyen Cyprus kabin ekibi, "Uçağımıza hoş geldiniz" diyerek devam etti. Bu anonsa Türk(iye) kafilesi de alkışla karşılık verdi.

Türkiye kafilesine iki polis eskortu eşlik ederken, şampiyona boyunca, otel çevresinde de 24 saat polis koruması uygulandığı bildirildi.

 

 

 
2…


Alanya'dan Limasol'a


   - "Nautica" adlı kruvaziyer Alanya'ya 576 turist taşıdı. İçinde restoran, gece kulübü, hamam, havuz, spor salonu ile güzellik merkezinin bulunduğu 10 katlı, 200 metre uzunluğunda ve 30 bin 277 groston ağırlığındaki gemi, Kıbrıs Cumhuriyeti'nin Limasol Limanı'na gitmek üzere akşam saatlerinde Türkiye'den ayrıldı.

Marshall Adaları bayraklı "Nautica" adlı lüks kurvaziyer, ikinci seferini yaptığı Antalya'nın Alanya ilçesine, çoğunluğu İngiliz 576 turist taşıdı.

''Nautica'' adlı kurvaziyer, 576 yolcu ve 340 mürettebatıyla Alanya Limanı'na demir attı. Marmaris'ten hareket eden gemi, bu sezon ikinci kez Alanya'ya uğradı. Çoğunluğu İngiliz olan yolcuların, ilçedeki tarihi yerleri gezeceği belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1434 defa okunmuştur