YENİCAMİ MAĞLUP

YENİCAMİ MAĞLUP

Yeni sezon hazırlıklarını İzmit Kartepe’de sürdüren Yenicami takımı dün Kocaeli Körfez takımıyla yaptığı hazırlık karşılaşmasını kaybetti. Kocaeli Mehmetali Kağıtcı Stadı’nda oynanan maçta Yenicami, kamptaki ikinci hazırlık maçını 3-2 kaybet

A+A-

 

 

 

Güren TİLKİ (KTSYD-İzmit/Kartepe)

 

Yeni sezon hazırlıklarını İzmit Kartepe’de sürdüren Yenicami takımı dün Kocaeli Körfez takımıyla yaptığı hazırlık karşılaşmasını kaybetti.

Kocaeli Mehmetali Kağıtcı Stadı’nda oynanan maçta Yenicami, kamptaki ikinci hazırlık maçını 3-2 kaybetti.

Oyunun ilk yarısında başa baş bir oyun sergileyen Yenicami, Kayhan’ın kaydettiği gol ile ilk yarıyı 1-1 eşitlikle tamamladı.

İkinci yarıda rakip Kocaeli Körfez takımı Yenicami’ye oranla daha hızlı ve istekli oynadı. Maçın ikinci devresinde 3-1 öne geçen Kocaeli Körfez takımı karşısında son dakikada defans oyuncusu Okan’ın kaydettiği golle farkı bire indiren Yenicami maçı 3-2 kaybetti.

İlk hazırlık karşılaşmasını Kocaeli Cenesuyu takımıyla oynayan Yenicami ilk maçı 1-0 kazanmıştı.

 

HACSAN VE ÇIDAMLI BEĞENİLDİ

Maç içerisinde Yenicami oyuncuları Hacsan ve İbrahim Çıdamlı’nın etkili oyunu karşısında bu futbolcularla ilgilenen Kocaeli Körfez takımı maç sonunda Yenicami teknik direktörü İltaç Karayel görüştü. Karayel bu konuda ortamın uygun olmadığını ve görüşmenin ayaküstü olamayacağını söyleyerek Kocaeli Körfez takımı yetkililerini, Yenicami’nin kampta kaldığı otele veya Kıbrıs’a gelerek Yenicami Kulübü yetkilileri ile görüşme yapılması gerektiği konusunda bilgilendirdi.

23 Ağustos Salı günü başlayan Yenicami kampı bugün tamamlanırken kafile bu akşam adaya dönecek.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 480 defa okunmuştur