YEDİ HAFTA YOK

YEDİ HAFTA YOK

Tatlısu Spor Kulübü’nün deneyimli kalecisi Mehmedemin, geçtiğimiz gün Gönyeli ile oynanan lig maçında sakatlanarak 25’inci dakikada yerini takımın diğer kalecisi Özgür’e bıraktı. Mehmedemin’in pozisyon gereği yere düşerken sağ dirs

A+A-

 

 

Tatlısu Spor Kulübü’nün deneyimli kalecisi Mehmedemin, geçtiğimiz gün Gönyeli ile oynanan lig maçında sakatlanarak 25’inci dakikada yerini takımın diğer kalecisi Özgür’e bıraktı. Mehmedemin’in pozisyon gereği yere düşerken sağ dirseğinin rakibe çarpması sonucu yaşadığı sakatlık, onun oyuna devam edememesine sebebiyet verdi.

 

KIRIK KADAR HÜKMÜ VAR

Konu ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız futbolcu, sağ kolunun kalkmadığı ve parmaklarını oynatamadığını belirtti. Dün öğleden sonra yapılan doktor kontrolleri ardından sağ kolu alçıya alınan Mehmedemin, çalışmalara bir ay sonra başlayabilecek. Kemikte kırık tespit edilemeyen futbolcuda, bağlarda ve kaslarda aşırı zorlanma tespit edildiği, bu sakatlığın kırık kadar olmasa da ona yakın bir sakatlık olduğu belirtildi.

 

BİR AY SONRA ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAK

Kolu en az 20 gün alçıda kalacak olan Mehmedemin, en erken bir ay sonra takımı ile antrenmanlara başlayabilecek. Tekrardan form tutabilmesi için 2 ile 3 hafta arası bir zaman gereken tecrübeli file bekçisinin, sahalara dönme olasılığının ilk devrenin sonuna doğru olacağı tahmin ediliyor.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 730 defa okunmuştur