YASİN SUSKUN

YASİN SUSKUN

Daha önce oynadığı takımlarda gol kralı olmayı başaran Yasin Kansu, aynı performansı bu sezon transfer olduğu Mağusa Türk Gücü takımında gösteremedi. Sezon başında birçok takımın kadrosuna katmak için yarıştığı transferin gözde ismi Yasin Kansu, oynadığ

A+A-

 

 

 

 

Daha önce oynadığı takımlarda gol kralı olmayı başaran Yasin Kansu, aynı performansı bu sezon transfer olduğu Mağusa Türk Gücü takımında gösteremedi.

Sezon başında birçok takımın kadrosuna katmak için yarıştığı transferin gözde ismi Yasin Kansu, oynadığı maçlarda beklentileri cevapsız bıraktı.

Mağusa Türk Gücü’nün sezon başında Küçük Kaymaklı’dan kadrosuna kattığı tecrübeli golcü Yasin Kansu ligin 5 haftasının geride kalmasına rağmen, sadece 1 gol kaydedebildi. Geçtiğimiz sezonda Küçük Kaymaklı forması altında attığı 49 golle ulaşılması zor bir rekora imza atan tecrübeli golcü Yasin Kansu bu sezon transfer olduğu, yeşil-sarılı takım forması altında 5 maçtaki tek golünü Yenicami ile oynanan lig maçında kaydetti. Sezonun ilk haftalarında takımının farklı galip geldiği maçlarda fileleri havalandıramayan Yasin, haftalardır suskun. Ligde tek golü bulunan Kansu, geçtiğimiz sezon 5’inci haftaya kadar Küçük Kaymaklı forması altında gol atmayı başarmıştı.  

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 745 defa okunmuştur