1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. “Yarım Kalmış Bir Yaşam, Dr. Burhan Nalbantoğlu” Güzelyurt'ta tanıtılacak
“Yarım Kalmış Bir Yaşam, Dr. Burhan Nalbantoğlu”  Güzelyurt'ta tanıtılacak

“Yarım Kalmış Bir Yaşam, Dr. Burhan Nalbantoğlu” Güzelyurt'ta tanıtılacak

Yarın akşam Güzelyurt’ta “Kalp Ve Damar Hastalıkları” Söyleşisi ve “Yarım Kalmış Bir Yaşam, Dr. Burhan Nalbantoğlu” kitabının tanıtımı var

A+A-

Güzelyurt Geliştirme ve Kalkındırma Derneği (GÜKAD) organizasyonuyla, yarın akşam Güzelyurt’ta,  “Kalp ve Damar Hastalıkları” konulu söyleşi ve “Yarım Kalmış Bir Yaşam, Dr. Burhan Nalbantoğlu” kitabının tanıtımı yapılacak.

GÜKAD Lokali’nde saat 19.30’da gerçekleştirilecek etkinliğin, kalp ve damar hastalıklarının irdeleneceği söyleşi bölümünde, Kardiyoloji Uzman Dr. Hasan Feray ve Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Operatör Dr. Hasan Birtan konuşma yapıp, izleyicilerden gelecek soruları yanıtlayacak.

Etkinliğin diğer bölümündeyse, Gazeteciler Özgül Gürkut ve Damla Soyalp tarafından yazılan, Kıbrıs Türk Tabipleri Odası yayını ‘Yarım Kalmış Bir Yaşam, Dr. Burhan Nalbantoğlu’ kitabının tanıtımı yapılacak.

Etkinlikte yazarlar, kitaplarını da imzalayacak.

Geçtiğimiz Nisan ayında çıkan 528 sayfalık biyografi-belgesel türü kitapta, Kıbrıs'ın yakın tarihinde önemli izler bırakan Dr. Burhan Nalbantoğlu'nun 55 yıllık yaşam öyküsü yanında bu sürede Kıbrıs'ta yaşanan tarihi ve siyasal olaylar da yer alıyor.

 

 

Bu haber toplam 2148 defa okunmuştur
Etiketler : ,