UMUT OZAA BAŞARI ÖDÜLÜ

UMUT OZA'A BAŞARI ÖDÜLÜ

Genç Girişimciler ve Liderler Derneği 2010 yılının girişimci ödülü Oza Kahve Şirketi Direktörü Umut Oza’nın oldu

A+A-

Genç Girişimciler ve Liderler Derneği (JCI) 2010 yılının girişimci ödülü Oza Kahve Şirketi Direktörü Umut Oza’nın oldu. Mercure Hotel’de dün akşam düzenlenen törende, başarılı genç işadamına ödülünü Maliye Bakanı Ersin Tatar takdim etti.

 

Geceye, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Ekonomi Bakanı Sunat Atun, YAGA ve JCI Kurucu Başkanı Derviş Besimler, JCI Kuzey Kıbrıs Başkanı Nilay Tunçalp, JCI Türkiye Başkan Yardımcısı Ömer Uçel, ekonomi ağırlıklı bazı sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle kalabalık sayıda bir işadamı topluluğu katıldı.

 

JCI Kuzey Kıbrıs Başkanı Nilay Tunçalp, Genç Girişimciler ve Liderler Derneği’nin 1994 yılında kurulduğunu; yaşları 18 ile 40 arasında değişen, takım çalışmasına yatkın, sürekli gelişimi hedefleyen, uluslararası vizyonu olan girişimcilerin oluşturduğu uluslararası bir organizasyon olduğunu anlattı.

 

Tunçalp, derneğin bireysel gelişimin toplumsal gelişim için şart olduğuna inan bir örgüt olduğunu kaydetti.

 

Tunçalp, JCI’ın Oza Kahve Şti. Direktörü Umut Oza’yı; süreklilik, girişimcilik ve Kuzey Kbrıs’ta bir marka yarattığı için ödüle layık gördüğünü de ifade etti.

 

UÇEL: “ÖRNEK İNSAN OLUN”

 

JCI Türkiye Başkan Yardımcısı Ömer Uçel de gecede ödül alan genç girişimci Umut Oza’yı kutlayarak başarılarının devamını diledi.

 

Uçel, konuşmasında JCI üyelerine de seslenerek genç girişimcilerin ileriki yaşamlarında devlet kademelerinde de görev almalarını, örnek insan olmalarını ve vatana hizmet etmelerini de istedi.

 

OZA: “ÖDÜL MOTİVASYON AŞILADI”

 

Oza Kahve Şirketi Direktörü Umut Oza ise konuşmasında, JCI tarafından 2010 yılı girişimcilik ödülüne layık görülmekten duyduğu onuru ifade ederek, aldığı ödülün kendisine motivasyon ve çalışma azmi yanında ülkeye daha çok hizmet etmeyi aşıladığını vurguladı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 959 defa okunmuştur