UĞUR VE NİKOLAİ ARTIK MTG’Lİ

UĞUR VE NİKOLAİ ARTIK MTG’Lİ

Şampiyonluk adayları arasında gösterilen Mağusa Türk Gücü (MTG) uzun süredir gündemde olan ve idmanlara çıkan tecrübeli oyuncular Uğur Yasan ile Nikolai Petrov’u dün Futbol Federasyonu’nda düzenlenen imza töreni ile resmen kadrosuna kattı. K

A+A-

 

 

 

Yabancı transferinde uzun süredir Mağusa Türk Gücü’nün gündeminde olan Uğur Yasan ve Nikolai Petrov dün imza atarak kadroya dahil oldular

 

Şampiyonluk adayları arasında gösterilen Mağusa Türk Gücü (MTG) uzun süredir gündemde olan ve idmanlara çıkan tecrübeli oyuncular Uğur Yasan ile Nikolai Petrov’u dün Futbol Federasyonu’nda düzenlenen imza töreni ile resmen kadrosuna kattı.

Kocaeli, Antalya, Karşıyaka gibi üstü düzey takımlarda futbol oynadıktan sonra Kuzey Kıbrıs’a gelerek MTG’ye imza atan Uğur Yasan 32 yaşında ve orta sahanın ortasında oyun kurucu olarak görev yapıyor.

Bir diğer flaş transfer Nikolai Petrov ise daha önce Yeni Boğaziçi, Bağcıl ve MTG takımlarının formasını giydikten sonra geçtiğimiz seneyi Bulgaristan 1. Ligi takımlarında Svetkavica’da geçirdi.

İmza töreninde konuşan Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü Asbaşkanı Yahya Kurt çok önemli iki oyuncuya imza attırdıklarını belirterek hedeflerine ulaşmak için gerekli hamleleri yaptıklarını ve transfere bir süreliğine nokta koyduklarını söyledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 566 defa okunmuştur