UCUZ ATLATTI…

UCUZ ATLATTI…

Mutluyaka Kavşağı yakınlarında meydana gelen trafik kazasında Hamdi Yıldız (63) yaralandı

A+A-

 

 

 

 

Gazimağusa Lefkoşa ana yolu Mutluyaka Kavşağı yakınlarında aracının direksiyon hakimiyetini kaybeden ve aracıyla takla attıktan sonra yolun karşı şeridine geçerek yol içerisinde aracı ters bir şekilde duran Hamdi Yaldız (63) yaralandı. Aslen İzmirli olup Lefkoşa’da yaşadığı öğrenilen Hamdi Yıldız’ın Gazimağusa’da ikamet eden bir arkadaşının evine misafirliğe gittiği öğrenildi. Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Yıldız’ın hayati tehlikesi bulunmadığı belirtildi. Görenlerin büyük şaşkınlık ve korku yaşadığı trafik kazasında herhangi bir can kaybı yaşanmaması da büyük şans olarak nitelendirildi.

 

KAZA NASIL OLDU?

Kaza, Gazimağusa-Lefkoşa ana yolu Mutluyaka Kavşağı yakınlarında 19.00 sıralarında meydana geldi. Hamdi Yıldız (63) yönetimindeki BY 361 plakalı araçla Lefkoşa’dan Gazimağusa’ya seyrettiği esnada direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bir takla atıp yolun karşı şeridine geçti. Yaklaşık 15 metre sürüklenen araç karşı şerit içerisinde ters bir vaziyette durabildi. Kaza sırasında Gazimağusa’dan Lefkoşa’ya seyreden araç olmaması kazanın daha ciddi sonuçlar doğurmamasına neden oldu.

 

DURUMU İYİ

Kazada, araçta tek başına olan Hamdi Yıldız, yaralanarak Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenilen Yıldız’ın tedavisinin devam ettiği bildirildi. Öte yandan kaza nedeniyle de trafik bir süre aksadı. Polisin kaza ile ilgili olarak yürüttüğü soruşturma devam ediyor.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 826 defa okunmuştur