UBP 36 YAŞINDA

UBP 36 YAŞINDA

Hasipoğlu, UBP’nin 36’ncı kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı

A+A-

 

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Sekreteri Ertuğrul Hasipoğlu, “36 yıldır gurur ve onurla Kıbrıs Türk halkının refah, esenlik ve güvenliği için çalışan partimiz; yeni bir yaşa girerken dün olduğu gibi bugün de tarihi misyonunu yerine getirmekte kararlıdır” dedi.

UBP’nin 36’ncı kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınlayan Hasipoğlu, UBP’nin Kıbrıs Türk halkının özünden doğan, KKTC devletini kuran bir parti olduğunu vurguladı.

“36 yıldır gurur ve onurla Kıbrıs Türk halkının refah, esenlik ve güvenliği için çalışan partimiz yeni bir yaşa girerken dün olduğu gibi bugün de tarihi misyonunu yerine getirmekte kararlıdır” diyen Hasipoğlu, UBP’nin birlik-beraberlik içinde üstlenilen iktidar sorumluluğunun bilinci içinde yolunda yürümeye devam edeceğini belirtti.

Hasipoğlu, UBP’nin bir yandan 36’ıncı yıldönümünü sevinç ve heyecanla kutlarken, diğer yandan bugün ve yarınların daha da güzel olması için hükümet ve parti çalışmalarına devam ettiğini kaydetti.

Hasipoğlu, “Ulusal Birlik Partisi’ni kuran, bugüne kadar partimize şu veya bu kademede hizmet veren ve aramızda olan herkesi şükranla, aramızda olmayanları rahmetle anıyor, halkımıza bize verdiği sürekli destekten ötürü en derin şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Ertuğrul Hasipoğlu, halkı yarın akşama yapılacak resepsiyona da davet etti.

UBP’nin kuruluş yıldönümü, yarın 19.00’da Lefkoşa Hidden Garden’da  halka açık resepsiyonla kutlanacak

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 873 defa okunmuştur