U14’TE HAZIRLIKLAR TAMAM

U14’TE HAZIRLIKLAR TAMAM

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 29 Ekim Cumhuriyet bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek olan “Cumhuriyet Kupası”na katılacak, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu bünyesindeki Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti U 14 karması hazırlıklarını

A+A-

 

 

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 29 Ekim Cumhuriyet bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek olan “Cumhuriyet Kupası”na katılacak, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu bünyesindeki Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti U 14 karması hazırlıklarını tamamladı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti U 14 karması, İstanbul’da katılacağı Cumhuriyet Kupası için Karma Teknik Direktör Ahmet Ogan ve Antrenör Cenker Kaya yönetimindeki 10 Ekim’den beridir sürdürdüğü antrenman ve hazırlık maçları ile birilikte çalışmalarını tamamlamış oldu. Cumhuriyet Kupası’na katılacak KKTC U 14 karması bu sabah İstanbul’a hareket edecek.

 

PROGRAM BELLİ OLDU

Cumhuriyet Kupası’na katılacak KKTC U 14 karması programıda belli oldu. Bugün İstanbul’a giden kafilemiz sabah İstinye’deki tesiler yerleştikten sonra öğlden sonra saat 15.30 hafif bir antrenmanı yapacak. Akşam ise Spor Toto Süper liginde sekizinci haftada Fi Yapı İnönü Stadında oynanacak olan Beşiktaş-Fenerbahçe maçını kafile birlikte izleyecek. 28 Ekim Cuma günü öğleden sonra Türkiye Futbol Fedrasyonu (TFF) U 14 Karması ile ilk maçına çıkacak olan KKTC U 14 karması, 29 Ekim Cumartesi günüde yine öğleden sonra Beşiktaş U 14 takımı ile ikinci maçına çıkacak. KKTC U 14 kamamız 30 Ekim Pazar gün öğleden sonra yurda dönecek.

KKTC U 14 karması İstanbul kafilesinde Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi Sinan Gece, Tolga Özçelik, Futbol Fedrasyonu İdari Menejeri Mehmet Avcı, Futbol Federasyonu Genel Koordinatörü Yılmaz Balcı, KKTC U 14 karması teknik direktörü Ahmet Ogan, antrenör Cenker Kaya, futbolcular Ahmet Ercen, Ahmet Yalçın, Berk Çakır, Çağrı Bey, Fikret Yağcıoğlu, Günay Karaçor, Halil İbrahim Konti, Mehmet Altın, Mehmet Kabasakal, Mehmet Meşe, Mehmet Polat, Mustafa İnanç Düzce, Onur Yorulmaz, Özcan Yiğit Arıkan, Reşit Erişik, Sadun Soykır, Uygar Küçüksu, Vahit İpek, Yağış Bey, Yunus Emre Doğan, Zekai Serdar oluşan 21 futbolcu yer alıyor. Ozan Loroğlu ile Berk Türsan, TFF Avrupa Karması’na çağırıldıklarından dolayı kadrodan çıkarıldılar.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1079 defa okunmuştur