U14 KARMASI AÇIKLANDI

U14 KARMASI AÇIKLANDI

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 88’inci yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde 29 Ekim 2011 tarihinde İstanbul’da yapılacak mini turnuva için oluşturulan KKTC U14 Karması aday kadrosu belli oldu. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafınd

A+A-

 

 

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 88’inci yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde 29 Ekim 2011 tarihinde İstanbul’da yapılacak mini turnuva için oluşturulan KKTC U14 Karması aday kadrosu belli oldu. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, Mağusa Türk Gücü’nden 4, Yenicami ve Türk Ocağı’ndan 3’er oyuncunun davet edildiği karmada toplam 20 futbolcu bulunuyor.

Teknik sorumluluklarını teknik direktör Ahmet Ogan ve antrenör Cenker Kaya’nın yapacağı karma, çalışmalarına 12 Ekim Çarşamba günü başlayacak. 10 Ekim 2011 Pazartesi günü KTFF Ahmet Sami Topcan Toplantı Salonu’nda, saat 16.00’da toplanacak olan U14 Karması’nın, idare menajerliğini Mehmet Avcı yapacak. 12, 14 ve 20 Ekim tarihlerinde Göçmenköy Sahası’nda antrenman yapacak olan KKTC U 14 Karması, 18 Ekim’de ise Attila Topaloğlu Sahası’nda çalışacak.

 

KAFİLE, 27 EKİM’DE ADADAN AYRILACAK

KKTC U14 Karması, 27 Ekim 2011 Perşembe günü, sabah saat 08.10’da adamızdan ayrılacak.   

Yönetici olarak yönetim kurulu üyeleri Tolga Özçelik ve Sinan Gece, Milli Takımlar İdari Menajeri Mehmet Avcı, teknik sorumlular Ahmet Ogan ve Cenker Kaya, basın olarak da Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nden de Şükrü Burağan’ın yer alacağı kafilede şu futbolcular bulunuyor:

Ozan Moroğlu, Reşit Erışık, Fikret Yağcıoğlu (Yenicami), Uygar Küçüksu, Halil İbrahim Konti, Berk Türsan ve Mehmet Altın (Mağusa Türk Gücü), Yunus Emre Doğan (K. Kaymaklı), Ahmet Yalçın (Mormenekşe), Vahit İpek ve Mustafa İnanç (Maraş), Ahmet Ercen (Y.Boğaziçi), Yağış Bey, Çağrı Bey ve Mehmet Polat (Türk Ocağı), Onur Yorulmaz ve Sadun Soykır (Doğan Türk Birliği), Mehmet Neşe (Binatlı), Zekai Serdar (Yalova), Berk Çakır (Baf Ülkü Yurdu).

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1124 defa okunmuştur