1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Türkiye’de Eğitim Yapılanması Sil Baştan
Türker ve Pakan yola devam ediyor

Türker ve Pakan yola devam ediyor

Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından düzenlenen Uluslararası Sadi Gülcelik Cup 2011 Turnuvası’nın üçüncü gününde Kemal Türker ve Suzan Pakan rakiplerine karşı üstünlük elde ederek tur atladılar. ENKA Spor Tesisleri’nde gerçekleşen

A+A-

 

 

 

 

Yenal Esenel’in 2’nci turda elendiği Uluslararası Sadi Gülcelik Cup 2011’de,  Kemal Türker 4’üncü tura, Genç Kadınlar Kategorisi’ndeki temsilcimiz Suzan Pakan ise 2’nci tura yükselme başarısı gösterdi

 

 

Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından düzenlenen Uluslararası Sadi Gülcelik Cup 2011 Turnuvası’nın üçüncü gününde Kemal Türker ve Suzan Pakan rakiplerine karşı üstünlük elde ederek tur atladılar.

ENKA Spor Tesisleri’nde gerçekleşen turnuvaya Lefkoşa Şehir Kulübü sporcularından Yenal Esenel 2’nci turdaki karşılaşmasını iyi başladı ve ilk seti 6-4 kazandı. Ancak bu üstünlüğünü koruyamadı. İkinci ve üçüncü setleri 6-1’lik skorlarla kaybeden Esenel, turnuvaya veda etti.

 

TÜRKER SON 32’DE

Turnuvadaki diğer bir temsilcimiz Kemal Türker, 2’nci turdaki rakibini 6-4 ve 7-5’lik setlerle eleyerek üçüncü tura yükseldi.

Kemal dün oynadığı karşılaşmada yine galip geldi. Rakibi Yakut Alp’i 6-0 ve 6-2’lik setlerle 2-0 mağlup edip dördüncü tura yükselmeyi başaran Kemal Türker son 32 sporcu arasına girmiş oldu.

Bugün karşılaşması olmayan Kemal Türker, yarın sabah saat 09.30’da 6 numaralı seri başı Yiğitcan Çömlek ile karşı karşıya gelecek.

 

PAKAN 2’NCİ TURA YÜKSELDİ

Genç Kadınlar Kategorisi’nde mücadele eden temsilcimiz Suzan Pakan, ilk karşılaşmasını dün yaptı. Rakibi Şehzade Gur’u 7-5 ve 6-1’lik skorlarla 2-0 mağlup eden Suzan Pakan kategorisinde ikinci tura yükseldi.

Suzan Pakan bugün saat 11.00’de 12 numaralı seri başı Josephine Hofmann ile ikinci turda mücadele edecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 634 defa okunmuştur