TEMPO ARTIYOR

TEMPO ARTIYOR

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde geçtiğimiz yıl Galatasaray ve Beşiktaş’ın ardından üçüncü olan Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. 19 Kasımda ligin ilk ma

A+A-

 

 

 

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde geçtiğimiz yıl Galatasaray ve Beşiktaş’ın ardından üçüncü olan Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. 19 Kasımda ligin ilk maçını kendi sahasında Cadbury Kent İstanbul Engelli Yıldızlar ile oynayacak olan KKTCELL’in antrenmanlarında tempo günden güne artıyor.

Yeni sezon öncesi hazırlık çalışmaları kapsamında geçtiğimiz gün Atatürk Spor Salonu’nda bir çalışma gerçekleştiren KKTCELL’de yönetici Haluk Taşkınçay ve Antrenör Hasan Serbülent takımın gidişatından memnun. Taşkınçay, takımın durumunun iyi olduğunu belirtirken geçtiğimiz yıl elde edilen üçüncülüğün kendileri için birincilik kadar önemli olduğunu belirtti. Bütçeleri yüksek takımlarla mücadele edip üçüncü gelmenin önemli bir başarı olduğunu vurguladı.

KKTCELL Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Hasan Serbülent, takımın durumunun şu anda iyi olduğunu belirtti. Serbülent, geçen yıl elde edilen başarının güzel bir başarı olduğunu, bu yıl da hedeflerinin çıtayı yükselterek aynı başarıyı yakalamak olduğunu söyledi.

Bu haber toplam 758 defa okunmuştur