TARTIŞMA KAVGAYA DÖNDÜ

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNDÜ

Antrenmanı terk etti • TARTIŞMA KAVGAYA DÖNDÜ… Mağusa Türk Gücü hazırlıkları çerçevesinde dün bir antrenman gerçekleştiren Lefke’de futbolcular Cahit ve Feridun arasında başlayan tartışma kavgaya döndü. Teknik direktör Solkanat, bu olay

A+A-

 

 

Antrenmanı terk etti

 

·        TARTIŞMA KAVGAYA DÖNDÜ… Mağusa Türk Gücü hazırlıkları çerçevesinde dün bir antrenman gerçekleştiren Lefke’de futbolcular Cahit ve Feridun arasında başlayan tartışma kavgaya döndü. Teknik direktör Solkanat, bu olayların üzerine antrenmanı terk etti

 

Lefke Türk Spor Kulübü dün yaşanan yeni bir gelişme ile çalkalandı. Lefke Teknik Direktörü Mehmet Solkanat takımının dün yaptığı antrenmanını terk etti.

Ligin 6’ncı haftasında oynayacağı Mağusa Türk Gücü maçının hazırlıkları çerçevesinde dün yapılan antrenmanda Cahit Solkanat ve Feridun Sungur’un arasında çıkan tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü. Her iki futbolcunun kavgasını önlemek için futbolcuların araya girdiği belirtilirken bu olay sonrası teknik direktör Mehmet Solkanat antrenmanı yarıda bıraktı ve sahayı terk etti. Solkanat’ın ayrılırken çok sinirli olduğu ve “Bu şartlar altında çalışamam” dediği öğrenildi.

Ligde topladığı 11 puan ile henüz mağlubiyet yüzü göremeyen ve üçüncü sırada bulunan Lefke’de yaşanan bu gelişmelerin ardından Mehmet Solkanat’ın görevi bırakıp bırakmayacağı belirsizliğini koruyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2723 defa okunmuştur