TACİZ ZANLISI TUTUKLU YARGILANACAK

TACİZ ZANLISI TUTUKLU YARGILANACAK

Lefkoşa Polis Sokak’ta 10 yaşındaki bir çocuğu taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan zanlı Nafi Panel, yargı önüne çıkarıldı

A+A-

 

 

Lefkoşa Polis Sokak’ta 10 yaşındaki bir çocuğu taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan zanlı Nafi Panel, yargı önüne çıkarıldı. Küçük kızı dudağından öptüğü iddiasıyla tutuklu bulunan zanlı, dün Lefkoşa Mahkemesi’ne çıkarıldı. Kıdemli Yargıç Fügen Ulutekin huzurunda görülen teminat duruşmasında Savcı da hazır bulundu. Savcı, meselenin tahkikat memurunu mahkemeye tanık olarak dinletti.

 

“AİLE TEPKİLİ”

Olayla ilgili bilgi veren polis memuru, zanlının müstehcen darp suçundan tutuklandığını ve söz konusu olayın kendilerine çocuğun annesi tarafından aynı gün aktarıldığını söyleyerek, zanlı Nafi Panel’in polis tarafından arandığını bilmesine rağmen kaçtığını daha sonra da tutuklandığını aktardı.

Belirtilen çocuğun dün söz konusu zanlıyı tanıdığını da anlatan polis memuru,  zanlının uygun bir teminata bağlanarak serbest kalmasını talep etti.

Olguları aktaran polis memuru, çocuğun ailesinin zanlıya karşı tepkili olduğunu söyleyerek, “Aile zanlıya karşı ciddi öfke duyuyor” dedi.

 

“YANAĞINDAN ÖPTÜM”

Mahkemede söz alan zanlı Nafi Panel, söz konusu çocuğunun kendisine seslendiğini ve 1 TL istediğini söyledi.

Panel, kız çocuğuna acıyarak ona istediği parayı verdiğini belirterek, “Parayı verdikten sonra onu yanağından öptüm” dedi.

 

“İNTİHAR EDERİM”

Kendisinin 60 yaşında olduğunu ve bugüne kadar kimseyi taciz etmediğini ifade eden Panel, “Eğer o çocuğunu dudaktan öptüğümü söylerseler ben intihar ederim” şeklinde konuştu.

Yargıç Fügen Ulutekin ise zanlının üç ayı geçmemek suretiyle Merkezi Cezaevi’ne gönderilmesine emir verdi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 947 defa okunmuştur