ŞÜPHESİ YETTİ

ŞÜPHESİ YETTİ

Alaniçi köyünde eşiyle mesajlaştığı ve görüştüğü düşüncesiyle bir polis memurunun evinin önüne giderek gelişigüzel havaya ateş açan ve şiddet tehdidinde bulunan Ahmet Akar (33) tutuklandı. Mağusa’ya bağlı Alaniçi köyünde önceki akşam 21.45 sıra

A+A-

 

 

KISKANÇ KOCA DEHŞET SAÇTI!

 

 

Alaniçi köyünde eşiyle mesajlaştığı ve görüştüğü düşüncesiyle bir polis memurunun evinin önüne giderek gelişigüzel havaya ateş açan ve şiddet tehdidinde bulunan Ahmet Akar (33) tutuklandı.

 

Mağusa’ya bağlı Alaniçi köyünde önceki akşam 21.45 sıralarında eşiyle mesajlaştığı ve görüştüğü düşüncesiyle polis memuru Ali Yücel’in evinin önüne giden ve elindeki tüfekle gelişi güzel havaya ateş edip şiddet tehdidinde bulunan Ahmet Akar (33) tutuklandı. Olay sırasında Akar’ın aşırı alkollü olduğu da öğrenildi. Mağusa’da dün öğle mahkeme huzuruna çıkarılan zanlı aleyhine soruşturma maksatlı 3 günlük tutukluluk emri temin edildi.

Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Fadıl Aksun huzurunda görüşülen tutukluluk duruşmasında meselenin tahkikat memuru Müfettiş Muavini İsmail Yağız mahkemede tanık olarak dinlendi. Tanık polis, zanlının ‘meskûn mahalde patlayıcı madde ve ateşli silah tasarrufu ve kullanımı’, ‘Ateşli silah taşıma’,’şiddet tehdidi’ ve ‘kasti hasar’ suçlarını işlediği için tutuklandığını söyledi. İsmail Yağız, zanlı aleyhine yürütülen soruşturmanın devam ettiği açıkladı ve zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını mahkemeden talep etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1419 defa okunmuştur