1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DR ZEKA MAHİREL YAŞAMINI YİTİRDİ
SOYER SPOR OKULU’NDA ‘MADALYA TÖRENİ’

SOYER SPOR OKULU’NDA ‘MADALYA TÖRENİ’

Son yıllarda batı bölgesinde basketbol alanında ciddi atılımlar ve yatırımlar yapan Soyer Spor Kulübü’nün açmış olduğu bu yılki Basketbol Yaz Okulu sona erdi. 16.06.2011 ve 15.09.2011 tarihleri arasında 3 aylık ve 40 antrenman programıyla haftada 3

A+A-

 

Son yıllarda batı bölgesinde basketbol alanında ciddi atılımlar ve yatırımlar yapan Soyer Spor Kulübü’nün açmış olduğu bu yılki Basketbol Yaz Okulu sona erdi. 16.06.2011 ve 15.09.2011 tarihleri arasında 3 aylık ve 40 antrenman programıyla haftada 3 kez antrenman programı çerçevesinde Lefke ve Lefkoşa’daki basketbol okullarının yaz dönemi bitişini 01.10.2011 tarihinde katılımcı çocuklara madalya ve sertifikalarını vererek tamamladı.

 

TÖREN ÖNCESİ GÖSTERİ MAÇI YAPILDI

Törene yaklaşık 40 çocuk ve çocukların aileleri katıldı. Tören kulüp başkanı Ramadan Eyyam'ın konuşmasıyla başladı. Daha sonra çocukların antrenörleri Tahir Soyer ve Ahmet Şahinsoy tarafından ısınma ve esneme çalışmasından sonra, çocuklara öğrendikleri teknik çalışmalar yaptırıldı. Teknik çalışmalar sonrasında çocuklar yaş gruplarına göre ayırarak kendi aralarında maçlar oynadılar. Törene katılan Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ersoy ve Kulüp Başkanı Ramadan Eyyam Soyer Spor Okulu öğrencilerine katılım belgelerini ve madalyalarını verildi.
Bu arada Soyer Spor Kulübü olarak 2011-2012 basketbol liglerine bu yıl Küçük Erkek, Yıldız Erkek, Genç Erkek Ve Büyük Erkekler Ligi’nde çıkıp mücadele edecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1147 defa okunmuştur