1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Bayram ikramı
SIR PERDESİ KALKTI

SIR PERDESİ KALKTI

Motosikleti ile Mağusa Liman’ına çarpan 19 yaşındaki Fikret Askeroğlu hayata gözlerini yumdu. Akeroğlu’nun cebinden bir not çıkması üzerine polis olayın intihar olup olmadığını araştırmaya başladı Gazimağusa’lı 19 yaşındaki Fikre

A+A-

 

 

ÖLÜM SEBEBİ KESİNLEŞTİ

Gazimağusa’da dün motosikletiyle Liman duvarına çarparak hayatını kaybeden 19 yaşındaki Fikret Askeroğlu’nun intihar ettiği kesinleşti.

Dün gece saat 23.00 sıralarında meydana gelen olayla ilgili polis açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Fikret Askeroğlu (E-19), kız arkadaşı kendisinden ayrıldığı gerekçesiyle adına kayıtlı motosikleti ölmek kastıyla Gazimağusa Limanı istikametine doğru süratli ve tehlikeli bir şekilde kullanıp, Havva Şentürk Caddesi ile Fevzi Çakmak Bulvarı’nın kesiştiği kavşakta durmayarak Gazimağusa Limanı duvarına çarpmak suretiyle intihar etmiştir.”

Motosikleti ile Mağusa Liman’ına çarpan 19  yaşındaki  Fikret Askeroğlu hayata gözlerini yumdu. Akeroğlu’nun cebinden bir not çıkması üzerine polis olayın intihar olup olmadığını araştırmaya başladı


 

Gazimağusa’lı 19 yaşındaki Fikret Askeroğlu, dün akşam motosikleti ile Gazimağusa Limanı duvarına çarparak hayatını kaybetti. Askeroğlu’nun sır ölümü ile ilgili başlatılan polis soruşturması devam ediyor.

OLAY GECE SAAT 23:00’DE OLDU

Olay, dün akşam saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Elde edilen bilgiye göre Fikret Askeroğlu, kullanımındaki LE 390 plakalı motosiklet ile Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde seyrederek hızla Liman duvarına çarptı.

TALİHSİZ GENÇ, OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Gazimağusa Polisi, ilk anda trafik kazası olarak görülen olayla ilgili başlattığı soruşturmada elde ettiği yeni bilgilerden yola çıkarak olayın kaza mı yoksa intihar mı olduğunu araştırıyor. Bu arada Askeroğlu’nun cebinden bir not çıktığı ve bu notun intihar şüphesini artırdığı belirtiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3386 defa okunmuştur