SERDARLI, TÜRKMENKÖY’Ü GEÇEMEDİ: 0-0

SERDARLI, TÜRKMENKÖY’Ü GEÇEMEDİ: 0-0

Serdarlı 14 Ağustos Stadı’nda yer alan Birinci Ligin önemli maçında Serdarlı ile Türkmenköy yenişemeyerek, 0-0 golsüz berabere kaldı. Oyuna, konuk Türkmenköy atak başladı. Daha 14. dakikada gelişen atakta kaleye yönelen topu kaleci Özerk kornere at

A+A-

 

 

 

Yer: Serdarlı 14 Ağustos Stadı

Hakemler: Ali Özgül, Ahmet Dayı, Ömer Ateş

Serdarlı: Özerk, Gökhan, Emrah Babahan, Kaan, Raif, Salih (Özgür), Mustafa Yorgancı (İbrahim), Ümit (Emrah Özdemir), Serdar, Ali, Ufuk Fırat

Türkmenköy: Arif, Özkan, Bilal, Güngör, Mustafa, Erol, Umut, Hüseyin Keleş(Hasan Bahtıkara), Hüseyin Genel, Seyhan, Mehmet(Cevdet)

 

 

Serdarlı 14 Ağustos Stadı’nda yer alan Birinci Ligin önemli maçında Serdarlı ile Türkmenköy yenişemeyerek, 0-0 golsüz berabere kaldı.

Oyuna, konuk Türkmenköy atak başladı. Daha 14. dakikada gelişen atakta kaleye yönelen topu kaleci Özerk kornere attı.

Bu kez 22. dakikada gelişen Serdarlı atağında Serdar’ın vuruşu yakın mesafeden dışarı gitti. Karşılıklı atakların devam ettiği bu yarıda 45. dakikada Ümit’in kafa vuruşunda kaleci Arif topu yumrukladı. Top üst direğe çarpıp, ceza alanına düştü. Topun dışarı çıktığını zanneden orta hakem Ali Özgül, yan hakemin uyarısıyla hakem atışı ile oyunu başlattı. İlk yarı da az sonra golsüz sona erdi.

İkinci yarıya yine hızlı başlayan Türkmenköy oldu. Sağlı sollu ataklarla Serdarlı kalesini adeta bunaltı. 55. dakikada gelişen atakta Hüseyin Genel’in müthiş vuruşunu Özerk, direğin dibinden muhteşem kurtardı.

60.dakikada Ali’nin vuruşunu Arif mükemmel çıkardı.

Oyunun son on dakikasında top bir o kalede bir bu kale ye gitti. 86. dakikada Serdar topu boş kaleye atamadı. 90. dakikada Bilal’in vuruşunu Özerk çıkardı. Karşılaşma da az sonra 0-0 golsüz sona erdi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 973 defa okunmuştur