SERDARLI SON NEFESTE: 2-2

SERDARLI SON NEFESTE: 2-2

Serdarlı 14 Ağustos Stadı’nda yer alan Telsim Birinci Ligi’nin önemli maçında Serdarlı ile Hamitköy 2-2 berabere kalarak, puanları paylaştı. 1.dakikada Orta hakemin başlama düdüğü ile birlikte atağa geçen Serdarlı, Salih ile girdiği pozisyond

A+A-

 

 

 

Stat: 14 Ağustos Stadı

Hakemler:  Osman Küçük, Abdullah Adem, Ahmet Karaoğlu

Serdarlı: Hamit, Gökhan, Emrah, Kaan, Raif, Salih, Özgür(Mete), Mustafa( Ümit), Serdar, Ali ( Emrah), Ufuk Fırat

Hamitköy: Ahmet Zenga, Orçun, Celal, Mehmet, Serkan, Halil İbrahim, Hasret (İbrahim), Kadri, Ender Ahmet, Ahmet Karahüseyin Hasan)

Goller: Dk. 25 Serdar, Dk. 90+3 Ufuk Fırat (Serdarlı), Dk.39 Mehmet Özkasnak, Dk.43 Celal (Hamitköy)

Kırmızı Kart: Dk. 90 Ümit (Serdarlı)

Sarı kartlar: Orçun, Gökhan, Hasret, İbrahim

 

 

 

Serdarlı 14 Ağustos Stadı’nda yer alan Telsim Birinci Ligi’nin önemli maçında Serdarlı ile Hamitköy 2-2 berabere kalarak, puanları paylaştı.

1.dakikada Orta hakemin başlama düdüğü ile birlikte atağa geçen Serdarlı, Salih ile girdiği pozisyonda bu futbolcunun attığı şutu kaleci Ahmet Zenga çıkardı.

25. dakikada ataklarına devam eden Serdarlı aradığı golü bu dakikada buldu. Ufuk Fırat’ın soldan yaptığı ortada topla buluşan Serdar yerden bir vuruşla topu filelere gönderdi: 1-0

39.dakikada, bu golden sonra Serdarlı atakları devam ederken, karşı kontrataklarda golü bulan konuk Hamitköy oldu. Kazanılan serbest vuruşu Hamdi kullandı. Kaleci Hamit’ten dönen Mehmet Özkasnak’ın vuruşu gol oldu: 1-1.

44.dakikada, ilkyarının böyle sona ermesi beklenirken, Kadri’nin derinleme pasında topla buluşan Celal ilk yarının sonucunu ilan etti: 1-2.

49.dakikada karşılaşmanın ikinci yarısına yine hızlı başlayan Serdarlı oldu. Serdarlı’nın geliştirdiği atakta Salih’in getirdiği topu Ali ceza sahası içinden dışarı attı.

58.dakikada Bu dakikada gelişen Hamitköy atağında Hamdi’nin yerden vuruşu yandan dışarı gitti.

67.dakikada Hamitköy’ün baskısı artarken, sağ çaprazdan ceza sahasına giren Hamdi, kaleci Hamit’i geçtikten sonra topu boş kaleye gönderdi. Raif topu çizgiden çıkardı.

90.dakikada gelişen Serdarlı atağında yapılan faulün ardından iki takım futbolcuları birbirine girdi. Bu tartışmalardan sonra Serdarlı’dan Ümit kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

90+3.dakikada karşılaşmanın böyle sona ermesi beklenirken, Hamitköy ceza sahası üstünden kazanılan serbest atışı Ufuk Fırat kullandı ve topu doksandan filelere göndererek, maçın skorunu ilan etti: 2-2.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1142 defa okunmuştur