1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SEKİZİNCİ YARIŞA 2 SPONSOR
SEKİZİNCİ YARIŞA 2 SPONSOR

SEKİZİNCİ YARIŞA 2 SPONSOR

KKTC Ralli Şampiyonası’nda sona doğru yaklaşılırken, 9 ayaktan oluşan şampiyonanın 8. Ayağının ismi “FLYOIL Galaxy Betting Bedis Ralli Sprint” olarak açıklandı. Mağusa Türk Gücü Başkanı Halil Falyalı’nın direktörü olduğu FLYOIL fi

A+A-

 

 

 

 

KKTC Ralli Şampiyonası’nda sona doğru yaklaşılırken, 9 ayaktan oluşan şampiyonanın 8. Ayağının ismi “FLYOIL Galaxy Betting Bedis Ralli Sprint” olarak açıklandı.

Mağusa Türk Gücü Başkanı Halil Falyalı’nın direktörü olduğu FLYOIL firması ve Galaxy Betting firması Futbola verdikleri büyük desteği, son iki senedir ralli sporuna da veriyorlar. Son yılların şampiyon pilotu Ömer Yıldız ve co-pilotu Kerem Toka’ya da sponsor olan Fly Oil ve Galaxy Betting bu spora desteklerini daha da artırıyorlar.

2011 Sezonunun sonuna doğru yaklaşılırken her iki şirkette geleneksel birhal alan ve 23 Ekim tarihinde beşincisi düzenlenecek Bedis Ralli Sprint yarışmasına sponsor olacaklarını açıkladılar ve yarışmanın ismi “Fly Oil-Galaxy Betting Bedis Ralli Sprint” olarak açıklandı.

Mağusa Bedis bölgesinde her sene ilgi ile izlenen yarışmada bu sene Mağusalı Ralli severler çok çekişmeli bir şampiyonluk mücadelesine tanık olacaklar. Ömer Yıldız ve Güner Şevketoğlu arasında son yarışa kadar sürmesi beklenen şampiyonluk mücadelesi’nde iki pilotun arasında 10 puanlık bir fark bulunurken, Ömer Yıldız bu avantajını son yarışa kadar kaybetmek istemiyor. İlk iki sıranın ardından ise üçüncülük için kıyasıya mücadele veren 6 iddialı  isim bulunurken, KKTC Ralli Şampiyonası son 10 senedir hiç bu denli büyük bir mücadeleye tanık olmamıştı.

 

23 EKİM PAZAR BEDİZ RALLİCİLERİN OLACAK

 

KKTOK Spor Komitesi Başkanı İrfan Topcu tarafından yarışma ile ilgili yapılan açıklamada, yarışmanın 23 Ekim Pazar günü Bedis piknik alanında 13:00’da start alacak. Yarışma şampiyonaya 0.5 katsayı üzerinden puan verecek ve her aracın 3’er tur üzerinden 2’şer kez start alacağı söylendi.  Servis alanının yine ayni bölgede kurulacağı ve yarışmanın start ve finişinin ise Fly Oil binası önünde yapılacağı verilen bilgiler arasında yer aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 975 defa okunmuştur