SARIYER: FİKRİ KARAYEL’E KAZANMAK İÇİN GİDİYORUZ

SARIYER: FİKRİ KARAYEL’E KAZANMAK İÇİN GİDİYORUZ

Batı bölgesinin İkinci Lig’deki güçlü takımlarından Denizli, 2006-2007 sezonunda yükseldiği bu ligde üst sıralara yükselmek için büyük bir mücadele veriyor. 2002 yılından beri tam dokuz yıldır Denizli’yi çalıştıran başarılı antrenör Tuncay

A+A-

 

 

Batı bölgesinin İkinci Lig’deki güçlü takımlarından Denizli, 2006-2007 sezonunda yükseldiği bu ligde üst sıralara yükselmek için büyük bir mücadele veriyor.  

2002 yılından beri tam dokuz yıldır Denizli’yi çalıştıran başarılı antrenör Tuncay Sarıyer, gözlerini bu hafta sonu deplasmanda oynayacakları Yalova derbisine çevirdiklerini söyledi.

Sarıyer, geçtiğimiz hafta iyi oynadıkları bir maçı bireysel hatalarından kaybettiklerini anımsattı. Saha kapatma cezaları olduğu için bu maçı Yakup Özorun Stadı’nda oynamak zorunda kaldıklarını ifade eden Sarıyer, oynadıkları dört maçta kendi söylemiyle istedikleri sonuçları alamamaktan yakındı.

 

SARIYER: “KAZANMAK İSTİYORUZ”

Bugüne kadar Girne Halk Evi’ni deplasmanda 5-1 mağlup ederken, Gaziveren ile 3-3 berabere kaldıklarını, Ağırdağ ile Pınarbaşı’na aynı skorlarla 2-1 yenildiklerini dile getiren Sarıyer,  22 Ekim Cumartesi Bostancı Fikri Karayel Stadı’nda Yalova ile bir bölge derbisine çıkacaklarını belirtti.

Her şekilde artık, Birinci Lige yükselmek istediklerini dile getiren Sarıyer, son dört yılda 2008-2007 sezonunda Mehmetçik’e, 2010-2011 sezonunda ise finalde Serdarlı’ya kaybettiklerini anımsatırken ancak, bu yükselmenin FAİR-PLAY çerçevesinde olacağının altını çizdi. 

 

“YALOVA ÇOK İYİ TAKIM”

Yalova’nın,  sezona iyi bir başlangıç yaptığını ve halen 10 puanları olduğunu ifade eden Sarıyer, bölge derbisi olan bu maçın zor bir maç olacağını, bu bilinçle Yalova maçına hazırlandıklarını vurguladı.

Bu zor maça üç idman yaparak hazırlandıklarını belirten Sarıyer, kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi. Yalova’nın kaliteli bir kadrosu olduğunu ifade eden Sarıyer ancak, kendilerinin de kaliteli elemanlardan kurulu bir takım olduklarını anımsattıktan sonra, Yalova maçına çıkarken, sakat ve cezalı futbolcuları olmadığını açıkladı.

 

“EN AZ HATA YAPAN KAZANACAK”

Bu maçta, en az hata yapanın ve fırsatları değerlendirenin kazanacağını iddia eden Sarıyer, derbi maçların favorisi olmadığını ileri sürüdü.

 Bütün sporseverleri özellikle, batı bölgesinde olanları bu maça davet ettiğinin altını çizen Sarıyer,  Yalova maçının güzel bir maç olacağına inancının tam olduğunu dile getirdi. Bu maç gelecek sporseverelere güzel bir maç seyrettireceklerinde emin olduğunu ifade eden Sarıyer, kazanan tarafın kendileri olmasını isterken, karşılaşmanın centilmence geçmesini ve Yalova’ya da başarılar dilediğini sözlerine ekledi.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1087 defa okunmuştur