1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DOWNER 'UZLAŞI' ARIYOR
ŞAMPİYON YENİCAMİ : 3-0

ŞAMPİYON YENİCAMİ : 3-0

Serdarlı Spor Kulübü’nün bu sezon ilk kez düzenlediği “1’inci Özkan Bahçeci Anı Futbol Turnuvası” tamamlandı. Serdarlı-Cihangir karşılaşması ile start alan turnuvada, rakibi Serdarlı’yı 1-0 mağlup eden Cihangir ile Görneç ka

A+A-

 

 

 

Şampiyon Yenicami’ye kupasını merhum Özkan Bahçeci’nin oğlu Kaan Bahçeci  takdim ederken, ikinci Cihangir’e kupasını Serdarlı Başkanı Tolga Kasap verdi

 

 

Serdarlı Spor Kulübü’nün bu sezon ilk kez düzenlediği “1’inci Özkan Bahçeci Anı Futbol Turnuvası” tamamlandı.

Serdarlı-Cihangir karşılaşması ile start alan turnuvada, rakibi Serdarlı’yı 1-0 mağlup eden Cihangir ile Görneç karşısında aldığı 7-0’lık galibiyetle ikinci finalist olan Yenicami, dün finalde karşı karşıya geldiler. Karşılaşmaları Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, As Başkanı Ali Karavezileri ve çok sayıda bir seyirci kitlesi izledi.Çok çekişmeli geçen final maçında rakibi Cihangir’i, 3-0 skorla yenen Yenicami turnuvanın şampiyonu oldu. Yenicami’nin gollerini Jefrey Masssa(2) ile Hüseyin Kayalılar kaydetti.

Üçüncülük için mücadele eden Görneç ve Serdarlı maçının galibini penaltı atışları belirledi. Normal süresi 1-1 sona eren karşılaşmada penaltı atışlarında rakibi Serdarlı’ya 6-5 üstünlük sağlayan Görneç turnuvanın üçüncülüğünü aldı.

Turnuva sonunda Şampiyon Yenicami’ye şampiyonluk kupasını  merhum Özkan Bahçeci’nin oğlu Kaan Bakçeci takdim ederken, ikinci Cihangir’e kupasını  Serdarlı Başkanı Tolga Kasap. verdi.

ÜçüncüGörneç’e  kupasını Cihangir Başkanı Aytaç Karaveziler,, dördüncü  Serdarlı’ya ise, kupasını Yenicami As Başkanı Abdullah Uluçhan verdi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1049 defa okunmuştur