ŞAMPİYON SPONSOR BULAMIYOR

ŞAMPİYON SPONSOR BULAMIYOR

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de düzenlenen Mountain Bike Down Hill Yarışması’nda Türkiye birincisi olan Hakan Çolakoğlu, bu yıl da aynı organizasyona katılabilmek için sponsor arıyor. Down Hill kategorisinde düzenlenen birçok yarışta dereceleri bulu

A+A-

 

 

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de düzenlenen Mountain Bike Down Hill Yarışması’nda Türkiye birincisi olan Hakan Çolakoğlu, bu yıl da aynı organizasyona katılabilmek için sponsor arıyor. Down Hill kategorisinde düzenlenen birçok yarışta dereceleri bulunan Çolakoğlu, Güney Kıbrıs’taki yarışlarda derecelere sahip.

Geçtiğimiz yıl şampiyon olduğu 2010 MTB Down Hill yarışmasına katılırken de aynı sıkıntıları çektiğini dile getiren Çolakoğlu, zar zor sponsor bulup gittiği yarışta Türkiye birincisi olmuştu.

 

ÇOLAKOĞLU: “KAZANMA ŞANSIM YÜKSEK”

Kendine güvendiğini belirten ve kürsüye çıkacağına inandığını vurgulayan Çolakoğlu, yarışmaya katılabilmesi halinde yeniden birinci olabilmek için çabalayacağını belirtti. Hakan Çolakoğlu’nun 19-20 Kasım tarihleri arasında İzmit Kartepe’de gerçekleşecek yarışa katılabilmesi için 4000 TL gibi bir maddi katkının olması gerektiği, aksi takdirde bu yarışmanın son şampiyonu olarak organizasyona katılamayacağını belirtti ve destek beklediğini sözlerine ekledi. 

Çolakoğlu sözlerinin sonunda, “Kazanma şansım yüksek. Sırf maddi olanaksızlıklar yüzünden bu şansı kaybetmek istemiyorum. Bana destek çıkarlarsa sevinirim” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1321 defa okunmuştur