ŞAMPİYON MTG GENÇLERİ

ŞAMPİYON MTG GENÇLERİ

Mağusa Türk Gücü Spor (MTG) Kulübü tarafından her yıl merhum başkan ve yöneticileri Hüseyin Akilhoca, Nihat Akterzi, Yıldıray Fenercioğlu ve Mehmet Şemmedi anısına geleneksel olarak düzenlenen Gençler Anı Futbol Turnuvası’nda bu yıl MTG şampiyon old

A+A-

 

 

 

Turnuvada Gençler Birliği, Dumlupınar’ı 2-1 mağlup ederek turnuva üçüncüsü oldu

 

 

Mağusa Türk Gücü Spor (MTG) Kulübü tarafından her yıl merhum başkan ve yöneticileri Hüseyin Akilhoca, Nihat Akterzi, Yıldıray Fenercioğlu ve Mehmet Şemmedi anısına geleneksel olarak düzenlenen Gençler Anı Futbol Turnuvası’nda bu yıl MTG şampiyon oldu. Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda yer alan final maçında MTG, Mehmetçik’i 4-1 yenmeyi başararak turnuvayı birinci tamamladı. Üçüncülük maçında ise Gençler Birliği Dumlupınar’ı 2-1 mağlup ederek turnuva üçüncüsü oldu.

 

ÖDÜL TÖRENİ

Final maçı sonrası düzenlenen ödül töreninde şampiyon takıma kupa ve madalyalar, diğer takımlara kupa, maçları yöneten hakemlere, Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’na, su sponsor Meysu’ya, Mağusa Spor Dairesi’ne ve merhumların ailelerine plaketler ve madalyalar Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, Mağusa Türk Gücü Altyapı ve Genç Takım Teknik Direktörü Ahmet Ogan, merhum Şehit Hüseyin Akil Hoca’nın oğlu Abdurahman Akil Hoca, merhum Nihat Akterizi’nin oğlu Mehmetali Akterzi, torunu Nihat Akterzi ve merhum Yıldıray Fenercioğlu’nun oğlu Nihat Fenercioğlu tarafından verildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1121 defa okunmuştur