1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘EFSANE’NİN DÖNÜŞÜ
SAHASIZLIK GÖRNEÇ’İ DÜŞÜNDÜRÜYOR

SAHASIZLIK GÖRNEÇ’İ DÜŞÜNDÜRÜYOR

Önce iyi, sonra kötü geçirdiği geçtiğimiz sezonda, son maçta play-out dışında kalarak, İkinci Lig’deki yerini koruyan “Beşparmaklar’ın yıldızı” Görneç, aynı korkulu rüyayı bu sezon görmemek için işi sıkı tutuyor. “FARKLI

A+A-

 

 

 

Erol Çağaloğlu: “Her şeye rağmen üst sıralara oynamanın gayreti içerisindeyiz”

 

Önce iyi, sonra kötü geçirdiği geçtiğimiz sezonda, son maçta play-out dışında kalarak, İkinci Lig’deki yerini koruyan “Beşparmaklar’ın yıldızı” Görneç, aynı korkulu rüyayı bu sezon görmemek için işi sıkı tutuyor.

 

“FARKLI SAHALARDA OYNAMANIN DEZAVANTAJINI YAŞIYORUZ”

Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi’ne konuşan Görneç Teknik Direktörü Erol Çağaloğlu, sezonu 5 Ağustos’ta açtıklarını ancak saha yetersizliği nedeniyle çalışmalarda sıkıntı çektiklerini dile getirirken, yaptıkları hazırlık maçlarında bunun dezavantajını yaşadıklarını söyledi.

Geçen yılki kadroyu büyük ölçüde koruduklarını, transferde Binatlı’dan Salih Işık’ı, Gençlik Gücü’nden Fırat Boz’u ve Yükselme Ligi takımlarından Yeniboğaziçi’nden Davut’u aldıklarını belirten Çağaloğlu, bir golcü arayışlarının sürdüğünü ve uygun koşullarda bir golcü alacaklarını dile getirdi.

Bu yıl, olanaksızlıklardan kamp yapamadıklarını ifade eden Çağaloğlu, her antrenmanı hemen hemen farklı bir sahada özellikle toprak zeminli sahalarda yaptıklarının altını çizdi.

 

“ÜST SIRALARA OYNAYACAĞIZ”

Lig maçlarını oynayacakları sahanın henüz belli olmadığını dile getiren Çağaloğlu,  bütün bu olumsuzluklara rağmen, futbolcularının özverilerini takdir ettiğini ve onların da ligde iyi işler yapacaklarına inandığını vurguladı.

Başta Başkan Halil Kasım ile bazı yöneticilerin, kulübün ayakta kalmasına için büyük katkı koyduklarını anımsatan Çağaloğlu, Başkan Kasım ile yöneticilere teşekkür ettiğini söyledi.

Çağaloğlu son olarak geçen yıl yaşadıkları sıkıntıları bu sezon yaşamamak adına, baştan işi sıkı tuttuklarını ve üst sıralara oynamak için de futbolcularıyla birlikte büyük bir gayret içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.  

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 682 defa okunmuştur